Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyire ciki a mai világban...

Mennyire ciki a mai világban 18-21 évesen babát szülni?

Figyelt kérdés
érettségi + 2 éves munkaviszonnyal
2019. máj. 9. 12:34
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
21 vagyok, a babám most két hónapos. Nincs benne semmi ciki, ellenben azt már többen mondták, hogy milyen jó, hogy ilyen fiatalon lettem anyuka, amit egyénként én is így gondolok.
2019. máj. 9. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
0%
Itt minden 18 évesnek van háza, kocsija, 10 éves kapcsolata, 10 év munkaviszonya és 10 millás fizetése.
2019. máj. 10. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Na megérkezett a napi fiatal anyuka leszóló.

Senki nem írta hogy 10 millás kocsija van, sem azt hogy 10 êves munkaviszony.

Mint írtam 2 évet dolgoztam gyerek előtt egy helyen és várnak vissza, ha mindenki 10 éves munkaviszony után menne szülni....

Az is tény hogy nem kerestem 10 milliókat, átlagfizum volt. Megélünk köszönjük.

2019. máj. 10. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Bár csak úgy lenne drága 12! Szintén két év munka viszony után született a gyerek. Nincs havi tíz millánk de szerencsére hiányunk sincs semmibe. Tíz millás kocsink sincs, de legalább gurul. 😝
2019. máj. 10. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
A mai társadalomban sajnos nagyon ciki, kivéve ha férfi vagy és úgy akarsz gyereket szülni, az kifejezetten menő és mindenki IS támogatni fog benne. De ha nő vagy, és életed párjával, aki történetesen férfi, gyermeket szeretnétek, az vérciki ma sajnos. Pedig csodálatos dolog, és a legtermészetesebb, ami a földön létezik. Szóval ki nem szarja le, hogy ciki vagy sem, ennek az aberrált világnak és társadalomnak ne akarj megfelelni.
2019. máj. 16. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Ja mert gyereket szülni és nevelni csak 10 millás fizuból lehet? Na itt kezdődnek a súlyos problémák ebben a kifacsart, értékvesztett társadalomban, hogy azt hiszik, hogy a gyereknek mindenből a legjobb és a legdrágább kell, és ha nincs xmilliós fizetés, akkor kuka az egész, nem szabad gyereket csinálni. Nevetséges, komolyan mondom. Emiatt a gondolkodás miatt nem mernek gyerekeket vállalni a fiatalok, mert azt hiszik, hogy a gyereket pénzből kell felnevelni. Egy gyereket szeretettel és felelősséggel kell felnevelni. Az én szüleimnek se volt millliós, de még csak 100 ezres fizetésük sem, mégis felneveltek 3 gyereket, sőt, anyukám egy idő után sajnos már csak egyedül. De nem az fájt a legjobban, hogy nem nekünk voltak a legszuperebb játékaink, meg a legdivatosabb ruháink vagy 10 évesen iphoneunk, hanem az h apám alkoholista volt, és nem törődött velünk, nem nevelt és tanított bennünket valódi értékekre, nem tanított meg, hogy mi az az erkölcs, a tisztelet, a megbecsülés, az önzetlenség és a szeretet. Ezek kellenek egy gyereknek, nem 10 millió forint.
2019. máj. 16. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!