Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 7 hetes vagyok, rosszul...

7 hetes vagyok, rosszul vagyok az illatoktol, a kolleganom pedig ipari mennyisegu parfumot szor magara. Szolnom kellene neki?

Figyelt kérdés
Eddig is zavart, de most terhes vagyok es rosszul vagyok minden szagtol, tisztalkodni is csak illatmentes kezmuves szappannal tudok. Tudom, hogy nem korulottem forog a vilag, nem varhatom el, hogy senki ne hasznaljon parfumot korulottem csak mert terhes vagyok, de ez a kolegina epp mellettem ul es tenyleg mindig agyon van parfumozve. Celozgattam mar ra tobbszor, hogy ez sok, de nem vette a lapot. Mit szolnal a helyemben?
2019. máj. 17. 09:16
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:

Koszonok minden valaszt!

De igen, sokszor latom, hogy mennyit ont magara, mert sokszor az irodaban is ketorankent befujja magat :)

Mint irtam, nem gondolom, hogy korulottem forog a vilag, de tenyleg iszonyu zavaro, foleg most, a tomeny parfumszag, viszont nem akarok bunko se lenni.

Azt meg, hogy buzlenek, mert illatmentes szappant hasznalok, nem kommentalom :)))

2019. máj. 17. 10:50
 12/23 anonim ***** válasza:
28%

12!


Már ne is haragudj, de az, hohy milyen parfümöt használok, az a legszem3lyesebb magánügyem, a vilagon senkinek se köze nincs hozzá, se beleszólása nincs. Az, hogy neked, a kisboltosnak, a szomszédnak vagy a kolléganőnek nem tetszik, az az ő magánvéleménye, engem nem érdekel, ahogy az sem, hogy ő milyen parfümöt használ. Megjegyzést meg pláne nem teszek rá, mert bunkóság. Ennyi erővel szólhatnék azért is, hogy ne hordjon neon színű felsőt, mert zavarja a szememet, vagy valami hasonló abszolúte magánügy.

2019. máj. 17. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
97%

Ha elmondod, hogy terhes vagy és ezért zavarnak az illatok "úgy általában" :) és nagyon ciki meg sajnálod, de kéred, hogy ne fújkálja magát ennyit, akkor talán nem veszi sértésnek, ha normális, viszont nem tudom, el akartad-e már mondani a terhességed (jó eséllyel rajta keresztül mindenkinek, mert ugye senki nem adja tovább:))...

Ha nem mondod el, akárhogy is csűröd, szerintem az fog belőle lejönni, hogy ő szerinted büdös vagy csak ízléstelen (ami lehet, hogy igaz :), csak ezt így munkahelyen nem szokás a másiknak mondani finoman se).

Vagy szellőztess jó feltűnően, amint előveszi a parfümjét :D

2019. máj. 17. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
84%

Ez attól függ milyen viszonyban vagy a kolléganővel.

Van itt olyan akinek minden további nélkül elmondanám, hogy ez a problémám, és 100% hogy még el sem csipogná, hogy terhes vagyok. Illetve van olyan is, akivel amúgy sem beszélünk, na neki tuti nem szólnék.

Szóval a körülményeket neked kell tudni.

2019. máj. 17. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%
Az en kollegaim siman megtennek ezt. Vagy kevesebbet fujnanak, vagy nem mellettem, vagy van akibol meg azt is kinezem, hogy hozna a parfumarzenaljat, hogy valasszak melyik nem zavar 🙂 cukik na.
2019. máj. 17. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 piroska és a farkas ***** válasza:
68%
Te jó ég, félelmetes ez a közöny. Voltam màr párszor kismama, nemcsak a masszív hànyinger, de az utcai spontàn hànyás is " megtalàlt" , pontosan tudom, h mennyire kiveszi az erőt ennek a FOLYAMATOS jelenléte. De most függetlenítsünk a terhességtől. Hàt ha egy kisebb irodàban szól a zene, és azt mondanà Rozi, h " figyeljetek, ne haragudjatok, de hajnal óta majd szétesik a fejem, vettem be gyógyszert, de semmi hatàsa, kikapcsolhatnànk a ràdiót?" Akkor tényleg vannak olyanok, akik jusztse kapcsolnàk ki, mert ők zene mellett szeretnek dolgozni és kész?? Hàt komolyan, szégyenletes.
2019. máj. 18. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
18%

Piroska!


Ne keverjük már a szezont a fazonnal. A zenét nyilván kikapcsolnam. De a parfümömről én döntök. Ahogy a hajamról, sminkemről és a ruhazatomrol is.

2019. máj. 18. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem nem keveri:) A sminked meg a ruhád nem zavarhat senkit, a parfümtől viszont lehet hányingere, a zenétől meg fájhat a feje. Illetve az mellett ugye nem mindenki tud dolgozni.
2019. máj. 18. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
25%

De, keveri. Az, hogy valaki hogyan kötözködik, milyen a megjelenése, az bizony a legszemélyesebb magánügye. Ennek része a frizurája, a sminkje, a parfumje is.

A zene nem ilyen.

2019. máj. 18. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Öltözködik, nem kötözködik
2019. máj. 18. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!