Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 7 hetes vagyok, rosszul...

7 hetes vagyok, rosszul vagyok az illatoktol, a kolleganom pedig ipari mennyisegu parfumot szor magara. Szolnom kellene neki?

Figyelt kérdés
Eddig is zavart, de most terhes vagyok es rosszul vagyok minden szagtol, tisztalkodni is csak illatmentes kezmuves szappannal tudok. Tudom, hogy nem korulottem forog a vilag, nem varhatom el, hogy senki ne hasznaljon parfumot korulottem csak mert terhes vagyok, de ez a kolegina epp mellettem ul es tenyleg mindig agyon van parfumozve. Celozgattam mar ra tobbszor, hogy ez sok, de nem vette a lapot. Mit szolnal a helyemben?
2019. máj. 17. 09:16
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
15%
Amúgy meg komolyan, mit vár el a kérdező, meg aki szerint igaza van: szüntesse be a kolléganő a parfüm használatot? Vagy vegyen olyat, ami Nyiffnyaff Lujzinak is tetszik ? Esetleg Lujzika vásárol neki egy parfümöt, vagy higy kell ezt elképzelni ?
2019. máj. 18. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
79%

Te áruld már el miért tombolsz? Mi bajod van? Senki nem azt mondta, hogy kutya kötelessége nem parfümözni magát, hanem hogy kérdezze meg a kérdező. MIért ne tehetné? Nem mindenki ilyen agybajos mint te.

Én magamból kiindulva szívesen megtenném, más meg lehet nem. Ennyi.

2019. máj. 18. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 piroska és a farkas ***** válasza:
70%
De. Természetesen mindenkinek a magànügye a külseje, a bugyifazontól kezdve a dezodorkupakja színéig. Ezt nem vitattam. Csupàn azt próbàltam elmondani, hogy létezik jóindulat, illetve , hogy egy egymàst tàmogató közösségben élő emberek között léteznie kellene, és borzasztóan szomorú, hogy ez sokaknak nem alapvető.
2019. máj. 18. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!