Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti paráztatok a vetéléstől...

Ti paráztatok a vetéléstől korabterhesen?

Figyelt kérdés
Nekem ez a 6. hetem. Jövő hét pénteken szeretnék dokihoz menni, de most már kezdek félni, hogy minden rendben lesz-e vajon. Annyi rossz dolgot olvasni. Ti aggódtatok anno?
2019. máj. 27. 21:39
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
80%

1. terhessegnél nagyon. De nem lett baj, minden végig flottul ment. 9 éve volt

2. terhességnèl már nem aggódtam, hisz elsőre minden szuper volt. 6 hetesen elvetéltem.

3. terhesség: Na itt nagyon ideges voltam az előző vetélés miatt.... ő megmaradt, 2 éves lesz

4. terhesség: itt pozitív próbáltam lenni, mondván a villám nem csap ugyanoda kétszer. Hát de. Missed ab lett 9 hetesen.

5. terhesség: most vagyok 20 hetes, már úgy álltam hozzá, ha megint vetélés lesz, akkor ennyi, lemondunk a 3 gyerek álmunkról, eleget szenvedtem és aggódtam.


Szóval mindegy aggódsz-e, nyugodt vagy-e, pozitív vagy vagy negatív, baromira nem ezen múlik.

2019. máj. 27. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Én azt hittem tök laza leszek, de nem.
2019. máj. 27. 21:49
 3/22 anonim ***** válasza:
67%

Inkább a méhenkívülitől

Majd, hogy ikrek



Aztán 6+3 voltam első vizsgálaton

Akkor volt szívhang stb jó helyen 1 baba.


Majd 7+2 -n barnáztam.

Másnap doki.. Minden rendben volt.. De lepergett előttem minden.


Most is összeszorul a gyomrom, hogy hogy lehet szeretni egy alig 2 hete tudott ismeretlen embríót..



Csuda dolog...



Innen minden rendben volt a terhességemmel.. Inádtam.. Nem sokaknak adatik meg.. Könnyű volt.

A szülés sajnso komplikációs... De nem volt vészes, vaak veszélyben voltunk eg ideig.


Emiatt félek a tesótól. Pedig akkor.. Ott... Egy pillanatig sem éreztem veszélyben magunkat...

2019. máj. 27. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
80%
Egyik gyerekkel sem. Az elsőre nagyon sokat vártunk, valahogy éreztem, hogy ezek után nem lehet baj.
2019. máj. 27. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
49%

Én nagyon. Az elején még 3 műszakban dolgoztam, amíg be nem tudtam jelenteni. Minden éjszakázásnál nagyon aggódtam. Meg amúgy is, sőt folyton azt álmodtam, vérzek.

Hüvelyváladèk is több volt, ahogy mindenkinek, de ahogy éreztem, folyton kirohangásztam mosdóba, nem vér-e.


Nekem előtte volt egy "kémiai terhesség", ami nyilván semmi a 9 hetes ab-hoz kèpest, de nekem így is fájt.


Kislányom most 5 hónapos. Sztem a kövinèl is aggódni fogok.

2019. máj. 27. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
66%
Egészséges mértékben tartottam csak tőle. De tudtam, hogy félig rajtam is múlik, nem emeltem nehezet, igyekeztem nem stresszelni semmin. Ha azon agyalok, hogy el fog menni a baba, az jobban segíti a vetélést, mintha megemelnék egy hűtőt.
2019. máj. 27. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
79%
6-os vagyok. Annyit fűznék még hozzá, hogy ha a baba menni akar, akkor menjen, mert az azt jelenti, hogy beteg, vagy kromoszómarendellenes, stb. Szerencsére nem volt még vetélésem, így nem tudom mit érezhet az, akinek volt. Csak azt tudom, hogy nem szabad izgulnod, mert az nagyon sokat árthat! Ne olvass össze mindent, csak annyit, amennyit tudni kell egy vetésélről. Főleg ne olvass rémtörténeteket, mert csak felesleges stresszt viszel a babádnak, gondolj erre! Boldog babavárást! :)
2019. máj. 27. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:

1. Nem, de sajnos elment 6hetesen

2.igen, itt alszik mellettem

Sajnos kisteso sosem jött össze

2019. máj. 27. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
62%
En kozepesen izgultam, a pozitiv teszt utan 2,5 hettel mentem, addigra kaptam idopontot. Ugy ereztem az 1.uh utan, hogy biztosan velem marad.
2019. máj. 27. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

Mi 2 évet vártunk a babánkra és mindig úgy gondoltam, hogy ha összejön vége akkor semmi baj nem lehet.Végig nagyon pozitívan gondolkodtam, akkor is mikor pld anyuék az elején mondták, hogy ne éljem bele magam, mert annyi minden történhet.Biztos voltam abban, hogy egészséges ,erős babánk születik.:)

Amúgy azért külön hálás vagyok magamnak, hogy terhesen nem olvasgattam itt.Különben sokkal többször paráztam volna.

2019. máj. 27. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!