Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti paráztatok a vetéléstől...

Ti paráztatok a vetéléstől korabterhesen?

Figyelt kérdés
Nekem ez a 6. hetem. Jövő hét pénteken szeretnék dokihoz menni, de most már kezdek félni, hogy minden rendben lesz-e vajon. Annyi rossz dolgot olvasni. Ti aggódtatok anno?
2019. máj. 27. 21:39
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm a történeteket és a jókívánságokat és sajnálom, akinek át kellett élni. Biztosan borzasztó. Tenyleg hihetetlen mennyire elkezdünk ragaszkodni hozzájuk, pedig nem gondoltam volna.
2019. máj. 27. 22:45
 12/22 anonim ***** válasza:
62%
Nekem nagyon komoly nőgyógyászati betegségek után mikor azt mondták hogy meddő vagyok utána sikerült spontán. Majd hat hetesen vérzés ami szerencsére csak hematóma volt. 13 hetesen megint egy kis vérzés. Kilenc hónapon keresztül rettegve mentem minden egyes alkalommal pisilni, hogy nehogy vért lássak.
2019. máj. 27. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
65%

Előző vagyok aztán ahogy haladt a terhesség azért már nem izgultam annyira, viszont az egyik barátnőmmel / kolléganőmmel pont egyszerre voltunk terhesek, Ő egy héttel volt előrébb. A 27. héten egyszer csak nem mozgott a babája reggel , ment egyből az orvoshoz és már halott volt. Na , úgyhogy innentől kezdve megin elkezdtem félni.

Sajnos végig lehet baj. De arra kell gondolni, hogy nem lesz.

2019. máj. 27. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%

Persze. Mindenen izgulok, mindentől félek második babát várom, 25.het minden rendben. De most a másodikkal jobban feltem/felek mint az elsonel.

Először a korai vetélés, aztán a genetikai vizsgálatok, utána a koraszülés, aztán a szülés miatt. Ha megszuletik utána meg azért aggódik az ember örökre. Szóval ennek sosincs vége. Ezt az anyaság. :)

2019. máj. 28. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
20%
Nem idegeskedtem. Még barnáztam is néha, akkor se mentem orvoshoz. Ha menni akar, had menjen. De már itt van velem, 8 hetes. 😊😍
2019. máj. 28. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
35%
Az lemaradt, hogy bent feküdtem a szájsebészeten, ott azért rákérdeztem a barnázásra. Telefonáltak a nőgyógyászatra és magne b 6-ot kaptam és kész.
2019. máj. 28. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%
Én is 6 hetes vagyok.Volt egy kémiai terhességem és két vetélésem.Az utolsó januárban volt 8 hetesen,azt mondták minden rendben,még is elvetéltem.Valahogy a mostanival nyugodtabb vagyok,mert "belefáradtam" az örökös aggódásba.Persze egy kis félsz van bennem.Úgy vagyok vele ha az van megírva marad.
2019. máj. 28. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%
Én is 6hetes vagyok, tegnap volt szivhang, de barnázok, én is nagyon félek. Nekem az előző az 5.heten ment el.
2019. máj. 28. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%

Első terhesség spontán fogant. Mindig vártam valamit. Vártam a szivhangot majd a genetikait, vartam a 24 hetet mert onnantól van esélye ha bármi történne, vártam a 30.hetet mert onnantól már 90% feletti esélyei vannak. De folyamatosan féltem. Szerencsére nem volt gond.


Most a testvért várjuk, 1.5 évig próbálkoztunk és időközben kiderült hogy Pcom + Inzulinrezisztenciam van így gyógyszereket kell szednem és diétát tartanom. Most emiatt félek nagyon, hogy minden rendben legyen, jelenleg 9hetes vagyok.

Az egész terhesség alatt lehet baj, de úgy érzem én is ha már eddig eljutottunk nem fog. De persze nagyon félek

2019. máj. 28. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
Hu akkor igy latom ez mindenkiben benne van. En jovoheten megyek dokihoz majd penteken es remelem addigra lesz szivhang es nem azt mondjak, hogy nem el, vagy nem tortenik addig valami rossz dolog. Aztan igen a 12 hetes uh aztan majd a 18-20 hetes stb. Jajj szurkolok mindenkinek aki terhes 🙂
2019. máj. 28. 20:03
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!