Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szivhang nincs (5. hét), csak...

Szivhang nincs (5. hét), csak petezsák. Van okom aggódni?

Figyelt kérdés
A dokim azt mondta, ez még nagyon korai terhesség, és az ovulációhoz nézve csak 2 hetes fejlődés van.. De ha az utolsó menzesztől nézzuk ez a 5.-6.het eleje. Pár hét múlva új ultrahang... Ez normális így? Rengeteg a környezetem első reakciója az volt, hogy már kellene a petezsákon kívül mást is látni /hallani... :(

2019. jún. 6. 22:16
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
5+0 hetesen voltam először, vártam volna még de gyógyszert kellett iratnom, így megnézett az orvosom. 4 mm-es petezsákot lehetett csak látni... Semmi mást. Így én is azt mondom hogy ne aggódj!
2019. jún. 7. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

5,5 hetesen mentem én is először orvoshoz,meg nem volt szivhang. 2 hét- de inkább 3 - múlvára hívott vissza az orvos, akkor már volt szívhang is és mostmár lassan 9 éves a lanykám 😊.


Túl korán mentél, azért nem volt még szívhang.

2019. jún. 7. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

Tenyleg nem szeretik az orvosok, ha ilyen koran mesz, az enyem ezzel viccelt, hogy sok no ahogy kiszal aktus utan az agybol, szalad hozza, hogy nezze meg ultrahangon, hol a terhesseg :))

5 hetesen miert aggodsz? Ha 2 het mulva sem lesz szivhang, elkezdhetsz azon gondolkozni, hogy baj van-e, de meg akkor is lehet barmi.

2019. jún. 7. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
*kiszall
2019. jún. 7. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim válasza:
55%
Ez hülyeség, hogy nem szeretik a dokik, ha korán megy valaki UH-ra. Más okból is érdemes minél előbb elmenni, pl kizárni a méhen kívüli terhességet.
2019. jún. 8. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Hogy vagy kedves kérdező?
2019. jún. 12. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen Mindenkinek! Azóta minden rendben, szépen nő,és erős szívműködése van! :) Remélem minden rendben is marad! :)
2019. júl. 1. 13:14
 18/18 anonim ***** válasza:

Bírom ezt a "környezetet" és a mindent jobban tudó, okoskodó embereket, akik tudatlanságukkal csak sokkolják és idegesítik feleslegesen a kismamákat.

Az én rokonom, pedig terhes, de megmagyarázza hogy 5 hetesen már kell lenni szívhsngnak

2019. nov. 22. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!