Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hány hetesen mondtátok el a...

Hány hetesen mondtátok el a munkahelyen hogy babát vártok?

Figyelt kérdés
2019. jún. 7. 17:38
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
57%
7 hetesen a főnökömnek, mert épp a genetikai uh időpontján lett volna egy iskolázás. De mindenki célozgat, mert a pozi teszt napjától már egyáltalán nem gyújtottam rá. Próbálom cáfolni egyelóre.
2019. jún. 7. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
58%
A közvetlen főnökömnek a 9. héten, mert akkor már három hete vagy beteg szabin voltam, vagy homeoffice-t kértem. Nem mondta el senkinek, de biztosított róla, hogy teljesen oké, hogy félgőzzel dolgozom. Két közvetlen kollégámnak elmondtam a 11. héten, mikor ultrahangon voltam és mindent rendben találtak, mert őket is érinti, hogy teljesen megbízhatatlanul vagyok csak bent. A 13. héten már bárki tudhatta de nem sok embernek szóltam személyesen, csak akivel olyan a viszony. Amúgy én tényleg nagyon nehezen viseltem az első 14 hetet, szóval nehéz is lett volna tagadni, hogy miért vagyok hritelen két hónapon át vagy beteg teljesen random, vagy hulla sápadt, vagy megyek haza napközben.
2019. jún. 7. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
18%
En eleg hamar ahogy pozitivat teszteltem mindjart szoltam is a csoportvezetomnek mert forrasztasos soron voltam szunet utan szoltunk a muszak vezetonek eloszor azt hitte hogy csak viccelek de hamar ra jott hogy nem. Szamitott ra hogy lassan be kovetkezik mert a parom is nala dolgozik.
2019. jún. 7. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
21%

Az elsőt 12 hetesen a kötvetlen főnökömnek es ő meg egyből ment árulkodni a nagyfőnöknek.

A másodikat 9-10 hetesen a főnökömnek, az igazgatónak 12 hetesen jelentettem be.

(Nem ugyan az a két hely)

2019. jún. 7. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
50%
6 hetesen.
2019. jún. 7. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 A kérdező kommentje:
Szerintem én is várok legalább míg megkapom a határozatot még korai terhesség . Konyhán dolgozóm van mikor nehezet kell emelni .
2019. jún. 8. 06:23
 17/30 anonim ***** válasza:
78%
Én azonnal, ahogy kiderült. Nem akartam táppénzre menni, de ápolónőként azért nem könnyű a munka, ahhoz, hogy dolgozni tudjak, kellett a munkatársak támogatása. Dolgoztam is 35. hét elejéig :)
2019. jún. 8. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
A közvetlen főnökömnek - aki a nagyfőnök is volt - 5,5 hetesen szóltam, de kértem, hogy senkinek be szóljon. Kb.8 hetesen szóltam a közvetlen kollégáimnak, mert akkor volt az influenza járvány, jobb ha tudják. 12 hetesen tudta meg mindenki.
2019. jún. 8. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
91%
Miért lettünk lepontozva? A kérdezőnek gondolom mindenki IGAZI válasza érdekes, nem valami közvélemény számára elfogadható hazugság...
2019. jún. 8. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
A csoportvezetőmnek és a főnökünknek még teherbeesés előtt. Lombikoztunk, 2,5 hétig minden 2. reggel az ultrahang miatt késtem, aztán 3 hét home officet kértem. Megbeszéltem a csoportvezetőmmel, hogy ha nem sikerül 2 hét múlva vissza megyek, ha sikerül, akkor 3 hétig maradok itthon. Így mikor szóltam a 2 hét letelte után, hogy még maradok, egyértelmű volt számára. De a hivatalos bejelentéssel természetesen megvárjuk a genetikai eredményét.
2019. jún. 8. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!