Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hány hetesen mondtátok el a...

Hány hetesen mondtátok el a munkahelyen hogy babát vártok?

Figyelt kérdés
2019. jún. 7. 17:38
1 2 3
 21/30 A kérdező kommentje:
De semmi esetre se rúghat ki ? Ha mégis elmondom mivel néha emelni kell de ezt nem leszek hajlandó többet a héten egyszer kellet 😔
2019. jún. 8. 19:46
 22/30 anonim ***** válasza:

Ha lejart a probaidod es hatarozatlan szerzodesed van, nem rughat ki. Konnyitett munkat kell biztositania.


Az engem is erdekel, miert lettunk lepontozva. Volt jo valasz? 🤷🏼‍♀️🤔

2019. jún. 8. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 A kérdező kommentje:
Én nem potoztam le senkit
2019. jún. 8. 20:20
 24/30 A kérdező kommentje:
Igen próbaidőm lejárt határozatlan időre vagyok . Személyesen mondjam meg a főnöknek vagy levél útján is ?
2019. jún. 8. 20:23
 25/30 anonim ***** válasza:
Ha ennyire tartasz a kirugastol, akkor e-mailben is. Mondd el szoban, majd kuldj rogton egy mailt amit lementesz magadnak, vagy titkos masolatban elkuldod a magan e-mail cimedre is. Miert felsz ennyire?
2019. jún. 8. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 A kérdező kommentje:
Nem tudom nagyon könyörögni kell ha szabira kell menni stb . Meghogy nem fogok végig dolgozni az is biztos ,ehhez is mit szólnak . De pont nem érdekel
2019. jún. 9. 06:15
 27/30 anonim ***** válasza:
100%
Ezeken ne stresszelj, maximum, ha nem jol fogadjak keszulj majd mar tudatosan ugy, hogy munkat keresel a gyerek 1,5-2 eves koratol. Alapvetoen terhesen minden vedelem megillet es minden pert te nyernel a munkaltatoval szemben, igy, hogy hatarozatlan a munkaviszonyod. De szerintem jelentsd be minel hamarabb es akkor legalabb megnyugszol. Persze nem kell mindenkinek elmondani eleg ha a fonok tudja.
2019. jún. 9. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 A kérdező kommentje:
Köszönöm ☺️ Ha kezembe. Papír akkor közlöm így legalább nem kell magyarazkodnom hogy néhány dolgot nem csinálok meg . Tavaj volt egy vetélésem pont emiatt mert nem mondtam el így tennem kellet mindent .
2019. jún. 9. 10:08
 29/30 anonim ***** válasza:
12 hetesen.... Vártam volna még vele, de látszott és egyébként is nyílt pletyka volt... :(
2019. jún. 20. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:

A főnököm az elejétől tudja, mert megbízom benne és gyakran kellett az első héten dokihoz járkálni ( elcseszték az első vizelet tesztem és azt hittem fertőzésem van, stb, egy hét alatt 3x jöttem el korábban.) Nem akartam találgatást vagy félreinfót.

Az egyetlen kolléga aki rajtam kívül lány a csapatban, a múlt héten rájött, amikor 8 azaz 8 hetes voltam, annyira meglátszik már rajtam. Vékony vagyok és 3.baba. Ezen a héten már el se lehet rejteni és nagyon nézegetik a fiúk is a hasam, de nem terveztem külön bejelenteni....

2019. júl. 12. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!