Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek kiszuras lenne...

Szerintetek kiszuras lenne ikreknek az Anna es Bella neveket?

Figyelt kérdés
Szeretnenk olyan nevet adni ami valamilyen módon kapcsolódik egymashoz.A fiaink neveiben is van valami közös.Most ket kislanyunk lesz es nekik is szeretnénk valamit.De nem tudom eldonteni sok lenne e ez igy.Van egy másik nevpar otletunk is egyebkent,ezek között vacillálunk.
2019. jún. 9. 14:31
1 2 3
 21/23 anonim válasza:

A Miléna-Johanna csodás!

Az Anna-Bella egy, hogy valóban kiszúrás, kettő, hogy nagyon tucat nevek

2019. jún. 13. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
Kicsit tényleg necces, de mondjuk régen is volt Anna és Mária testvér simán (nagymamáméknál pont így, plusz egy Franciska), és Annamária név is van..mégse merült fel senkiben, hogy nem oké .
2019. aug. 29. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

Meg "ismerek " (hallottam róla) egy Annamária Mariann nevűt, hát, fura.

De a fentebbi ikreknél a Zsanett- Anett, és a Rita-Zita is necces szerintem, én utálnám, ha ennyire hasonló nevünk lenne.

2019. aug. 29. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!