Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nagyterhes kismamik ki, hogy...

Nagyterhes kismamik ki, hogy viseli ezt a hőséget?

Figyelt kérdés
Én személy szerint nem viselem túl jól 37 hetes terhes vagyok. Vannak rosszulléteim, éjszaka alig tudok aludni. Ventilátorunk bedöglött, most akarunk beszerezni újat. Egyébként földszinti lakásban lakunk és mivel nemrég költöztünk be, még a szúnyoghálót sem sikerült felrakjuk, úgyhogy ez plusz ront a helyzeten.
2019. jún. 12. 03:30
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
#9-es: Igen, ilyen időtájban még azt hittem nálam is minden happy!:D De én szívből kívánom, hogy nálad ez így is maradjon mindvégig.
2019. jún. 13. 03:27
 12/13 anonim ***** válasza:
Köszönöm a tanácsot kérdező! Természetesen vasat és minden egyéb jót szedek egyébként a vérképem rendben. A meleg okozza a tüneteket nem terhesen is ez volt a helyzet. Boldog babavárást Neked! :)
2019. jún. 13. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Az úgy még rosszabb. Sajnálom, valahol áttudom érezni, egyik legkellemetlenebb tünet terhesen a szédülés. Nagyon köszönöm a jókívánságokat viszont kívánom nektek.
2019. jún. 13. 23:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!