Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 30. hét felett járó kismamik!...

30. hét felett járó kismamik! Hogy vagytok? 🤗

Figyelt kérdés

2019. febr. 26. 23:16
 1/10 anonim ***** válasza:

36 hetes vagyok, várom a végèt izgatottan, hogy mikor szeretne kibújni.

2. babànk lesz, a bàtyus már nagyon várja :)


Jól vagyok, csak sok a savam, emiatt szokott lenni hànyingerem.

Fàjni nem fàj sehol, de nèha, mikor mozdul odalent mintha ki akarna vmit tépni..

Te hogy vagy, kérdező? :)

2019. febr. 27. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én vasárnap töltöm a 30. Hetet. Nagyon nem jól.. Kaptam egy vese katétert meg egy hólyag katétert.. Amúgy maga a terheséggel nincs baj csak lelkileg meg visel ez a dolog 6. Hete vagyok így.. Nem tudom ki élvezni a terheségget.. :(((
2019. febr. 27. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 momoka 2002 ***** válasza:
32.het. Minden rendben,csak az alvassal vannak gondjaim. Sehogy se megy,nem talalom a helyem.
2019. febr. 27. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Ohh. Kitartást mindenkinek!

Ez már tényleg a vége!

Én 33 hetes vagyok. Második baba.

Naggggyon eltelt az idő, amikor a dokim mondta, hogy lassan lehet nstre/ctgre időpontot kérni rendesen megijedtem😂🤣

Lehet a 3 évesem miatt....

Egyébként jól vagyok. Fáj odalent mindenem. Más bajom nincs. Savam nekem is volt de kaptam rá szupi gyógyszert!

Az én babám nagyon aktív és néha fáj amit csinál😊 de imadom😍😍

2019. febr. 27. 12:22
 5/10 anonim ***** válasza:

36hetes vagyok,de már nagyon érzem hogy sehogy sem jó.

Fáj a derekam,aludni nem tudok hetek óta rendesen a gyakori pisilés miatt,a hasam olyan nehéz mintha ólmot cipelnék és mikor a kislányom beindul úgy érzem az oldalamon akar kijönni.Egyre gyakoribbak a jósló fájásaim,jó lenne már ha vége lenne.Doki szerint hamarabb fog jönni mint a kiírt dátum,de ezt egyáltalán nem bánom!

Szép terhességem van egyébként azt leszámítva hogy veszélyeztetett terhes vagyok(pajzsmirigy miatt),de ez a vége már nehéz.

Első baba

2019. febr. 27. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Elhiszem, hogy már nehéz. Az alső terhességem 41+2hét volt.

Csodás volt, panaszmentes. De az utolsó 2 hét katasztrófa.... Remélem most nem húzzuk addig

2019. febr. 27. 15:39
 7/10 anonim ***** válasza:

Hú kérdező,41+2 hét...minden tiszteletem a tiéd🤗

Hiába szép a terhesség és egy fantasztikus dolog,a vége már nagyon megviseli az embert.Főleg mikor már érzi hogy sehogy sem jó.

Problémás egy cipő felvétel,lehajolni valamiért stb.

Nekem speciel a borotválkozással is meggyűlik a bajom a nagy hasam miatt,így már hetek óta a férjemre bízom 😂😅

További könnyű terhességet!😊


(5#)

2019. febr. 27. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
35 hetes vagyok. Mostmár jobban érzem magam. Elkaptam az influenzát a 3 évesemtől, majd arcüreggyulladásom lett. Életemben nem szenvedtem annyira, mint abban a 3 hétben. 3 üveg rhinosprayt használtam el, de szinte egyáltalán nem hatott. A háziorvosom nem akart felírni semmit, annyit mondott, hogy kérdezzem meg a patikában mit adnak arcüreggyulladásra. 5 kilót fogytam másfél hét alatt és nem tudtam aludni annyira fájt az arcom, egyáltalán nem kaptam levegőt. Végül az ügyeleten kötöttem ki, sírva fakadtam, hogy én ezt nem bírom tovább. Ott kaptam antibiotikumot, szteroidos orrsprayt, már 2 nap után jobban lettem és elkezdtem érezni a szagokat és ízeket, 1 hét után a fájdalmaim is megszüntek. Mostmár tudok koncentrálni a baba érkezésére, na meg a lányom szülinapjára. Sanszos, hogy csak 1-2 hét lesz a szülinapjaik között.😊
2019. febr. 27. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Uhh utolsó!

Nem semmi.

Mi is influenzásak voltunk januárban mindannyian itthon. De mivel ugye "ez csak influenza" semmit nem kaptam rá. Már másfél hónapja volt de még mindig köhögök nagyon.

De legalább 10-15 ébe nem voltam én sem ilyen beteg.

Ez a köhögés meg állandó fehérneműcserével tarsul 😣😣😣

Kitartást és jó ünneplést!



Mindenkinek könnyű szülést, jó egészséget!

2019. febr. 27. 22:04
 10/10 anonim ***** válasza:
Én az elsőt 41+4-re szültem 😄
2019. márc. 3. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!