Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 34 hetesen strandra?

34 hetesen strandra?

Figyelt kérdés

2019. jún. 13. 16:52
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
77%
Egyik ismerősöm tavaly volt. Nem ment be a vízbe, de amúgy minden ok volt. Amikor elfáradt, leült, lefeküdt. Szerintem mehetsz, csak óvatosan.
2019. jún. 13. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
10%
Minek?
2019. jún. 13. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
16%
Hajrá,mindenképp a tűző napra.
2019. jún. 13. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
54%

A strand egyenlő a tűző nappal? Olyanról, hogy árnyék, hallottál már? Kérdező, nyugodtan mehetsz, annyi, hogy ha teheted, állj árnyékba. A vízben fürdést kérdezd meg a dokitól, nekem mondjuk nem engedte..


Jó strandolást! ☺️

2019. jún. 13. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Igen az orvost holnap fel is hívom, mivel teljesen zárt vagyok és minden rendben nem hiszem h probléma. Inkább az is érdekelne hogy, ilyenkor egyáltalán milyen fürdő ruhát illik felvenni? Bikinit vagy inkább egybe részest? Ilyen lenge kis strand ruhám van.
2019. jún. 13. 20:42
 6/14 anonim ***** válasza:
68%
Én nem mennék. Terhesen sokkal nagyobb a fertőzésveszély, egy strandon meg pláne, neked meg nem hiszem, hogy 34 hetesen hiányozna egy koraszülés egy fertőzés-gyulladás következményeképpen. Meg azt se értem, hogy minek arra több ezer forintot kiadni, amit ki sem tudsz használni? Ha strandra mész, akkor menj bele a vízbe és élvezd, hisz arra van. Ha meg nyilván nem akarnál, mert ott a fertőzésveszély, akkor meg minek elmenni? Árnyékban otthon is ki tudsz ülni az udvarra, otthon is meg bírsz fürödni, ha nagyon meleged van akár többször is, azért nem kell több ezer forintot kiadni.
2019. jún. 13. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
81%

Én a 2. Trimeszterben voltam, mert a nyaraláskor a párom és a kisfia mentek. Klassz volt, egy napozón olvasgattam, fagyiztam meg ilyesmi.

Egyszer bementem rövid időre a vízbe, aztán rögtön lezuhiztam, átöltöztem.

Nekem a hasamat eltakaró fürdőruhám volt.

2019. jún. 13. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
87%

Egész terhességem alatt úsztam végig. Ha hajlamos vagy fertőzésekre, akkor inkább ne menj, de különben nem gond, ha zárt vagy.

A vizes fürdőruhát én is átvettem, amikor kijöttem.

2019. jún. 13. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
89%
Én 32 hetes vagyok, az orvosom azt mondta a meleg vizet és a kimondott strandot nem ajánlja,de pl a Balatonban nyugodtan furodhetek. Megvizsgált, zárt vagyok minden okes,így semmi akadálya.
2019. jún. 13. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
91%
Strandra nem mentem, de a Balatonban fürödtem többször is. Orvosi engedéllyel. Fürdőruhát szárazra cseréltem, mikor kijöttem és használtam gynopatch-et is.
2019. jún. 13. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!