Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van olyan akinek 5-6 hetes...

Van olyan akinek 5-6 hetes terhesen az égegyadta világon semmi tünete sem volt\nincs?

Figyelt kérdés
Én most vagyok 5 hetes pár napos,nekem egyáltalán semmilyen tünetem simcs.Mellem sem érzékemy picit sem,bármit tudok enni amit esdig is. Éjjel simán a hasamon alszom,reggel pedig szintén semmi tünetem.Van okom aggodalomra?
2019. jún. 16. 07:12
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Szia!

Én 4-5 hetes vagyok kb jelenleg nekem annyi tünetem van hogy elvagyok puffadva ami miatt rossz a hason alvás ezen kivül semmi:)

2019. jún. 16. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
5-6 hetesen nagyjából senkinek nincs tünete, én is csak a 7-8 héttől kezdtem hányni, egászen a szülésig, ennek a terhesvitaminhoz semmi köze.
2019. jún. 16. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Nem KELL tünetnek lennie, csak lehet
2019. jún. 16. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Ha szerencséd van nem is lesz, de az nagyon ritka.

Nekem 7-8 hetesen kezdődőtt a szagérzékenység, és kajaundor, hányás. Én is szedem a terhessvitamint, már amikor lent marad, mert még most a 25. hétre sem enyhültek a tünetek.

2019. jún. 16. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
4 hónapos terhesen még a hasamon feküdtem
2019. jún. 16. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
48%

Feltűnhetne már, hogy a sok azonnal tünetet érző nő (ma nem jött meg és hányingerem van, tegnap szexeltünk és ma feszül a mellem szurkál a hasam és társai) általában nem terhesek.


Nem baj, ha nincs tünet, örülj neki.

2019. jún. 16. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Egyik terhességem alatt sem volt semmilyen tünetem. Se a 6. héten, se a 8.-on, se a 40.-en. Semmi.
2019. jún. 16. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Semmi köze a vitaminokhoz


Nekem klasszik terhestünetem

Nem volt sosem.



Most teszteltem ( tesó), nincs tünetem még

Remélem most sem

Lesz

2019. jún. 16. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

5-6 hetesen nekem farksehseg volt- meg mindog tart- es ilyen szurkalo erzesek voltak az alhasamban. De semmi tipikus ami maskor/mastol ne lehetne.

A 8. heten hanytam eloszor, ma a 9. het elejen masodszor. A mellem faj. A kajara kell nagyon figyelnem, mert ha nem idoben, vagy nem megfelelo dolgot eszem akkor hipp-hopp jon Vuk. Vagy epp ellenkezoleg a maro ehseg.

A terhesvitamin szedese vagy nem szedese nincs hatassal a tunetekre.

2019. jún. 16. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!