Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogy takarjam el a hasam...

Hogy takarjam el a hasam ilyen melegben hogy ne látszódjon hogy terhes vagyok? Már kezd látszani de még nem tudja senki a munkahelyemen nem is akarom még elmondani

Figyelt kérdés
Csak a párom tudja. Meg anyukám sem de vele nem is szoktam annyit találkozni
2019. jún. 16. 12:46
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
86%
Hat ha a bo polo/ruha nem takarja el, akkor mar semmivel.
2019. jún. 16. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
94%

10-es vagyok



Félidőn túl, azért illik a munkahelyen bejelenteni..találni kellene embert a helyedre..


Vagy nem kell?


(Nem besZolni akarok..semmi közöm hozzá!!)

2019. jún. 16. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
86%

A 21 hetes kismama vagyok.

Nalunk egy csaj 3honapos volt mikor kiderült hogy terhes, persze titkolta mert dolgozni akart. De nagyon nem tetszett a főnökségnek hogy nem szolt.

Én a helyedben nem titkolnám tovább. A helyedre is kell embert találniuk. Nem hiszem hogy dijazni fogják hogy eddig titkoltad.

2019. jún. 16. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:

Én meg dolgozni akarok azért nem szóltam a főnöknek és tudom ha megtudja a főnököm nem fogja hagyni hogy dolgozzak. De én jolvagyok és bírok is és még lehet.

De majd már elmondom kB 1 hét mulva

2019. jún. 16. 17:02
 15/23 anonim ***** válasza:
82%
Mi az hogy nem engedi hogy dolgozz? Ezt nem ő dönti el. Ha elmondod neki, akkor ki nem rúghat és nagyon max elküld "szabadságra" hogy ne gyere be de tovább kell fizetnie. Rosszul nem járhatsz. Annyira nem vagyok képben a magyar jogszabályokkal, de régen mintha lett volna valami olyasmi, hogy addig nem védett a kismama, amíg nem jelentette be a terhességet. Nem tudom, hogy ez fennáll e (elég paraszt szabály amúgy de mindegy), viszont ha igen, akkor még azt is kockáztatod, hogy feltűnik neki és kirúg. Egy kismamának általában az arca is megváltozik amúgy
2019. jún. 16. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
51%

Figyu en 5hetesen mar táppénzen voltam.. Ugyebar most vagyok 21 hetes.

Tudtam volna én is dolgozni, de a doki nem engedett.

Sokkal jobb a táppénzem mintha 3műszakban nyomtam volna.

Kirugni nem fognak.

Szabira küld, aztan táppénzre kell menned.

2019. jún. 16. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
79%
Sztem az sokkal gazabb hogy a sajat anyukad nem tudja h par het es nagyi lesz.....
2019. jún. 16. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
100%

Nekem pl. tunikában látszik, de sportosabb darabokban nem. Egynes szabású pólót, ha betűrök a farmerembe, nem látszik, még ah éten mondta is a főnök, hogy már szeretné látni a pocakom.

21.hét

2019. jún. 16. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
86%

Ha szülni fogsz, akkor meg gyomorrontas gyanánt nem mész dolgozni?! 🤔 vagy mégis hogy gondoltad?!

Arról nem is beszélve, hogy a saját anyádnak sem mondtad el...

ennyire szégyelled szerencsétlen gyereket?! 😒😒😒

2019. jún. 17. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
100%

En is ugy tudom nem kuldhet el. En olyan helyen dolgozom ahol vegyszerek vannak, es még minket sem kuldenek el hanem a nalunk "kismama munkanak" csúfolt engedélyezésre ajanlanak fel helyet. Aztan vannak csajok akil elnel vele es vannak akik mennek a tappenzre. (meg van akinek menni kell tappenzre)


Kb 10 ev alatt egy lany volt aki eltitkolta, hogy terhes de sajnos neki elment végül a babaja. (bar most oszinten nagyon sajnalom, de most miért nem kert konnyitettet..) nagyon remelem nálatok / nalad nem ez a helyzet. Ha a baba veszélyeztetese miatt kuldenek el ragaszkodj konnyitett munkavegzeshez.

2019. jún. 17. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!