Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogy takarjam el a hasam...

Hogy takarjam el a hasam ilyen melegben hogy ne látszódjon hogy terhes vagyok? Már kezd látszani de még nem tudja senki a munkahelyemen nem is akarom még elmondani

Figyelt kérdés
Csak a párom tudja. Meg anyukám sem de vele nem is szoktam annyit találkozni
2019. jún. 16. 12:46
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

Miért ne dolgozhatnál??


Epén is 37. Héten mentem el CSED-re..


15.

Hálistennek nem él a szabály már..az tényleg elég paraszt volt.


Figyelj..tappénzre nem küldhet, mert azt csak az orvosod teheti meg, ki nem rúghat..

Szabit vetethet ki, de annál kicsit több idő a terhesség.


Nem semmi, hogy minden vizsgálatot meg tudták csinálni anélkül, hogy bebuknál.


Pl a. Cukorterhelés most jön még.



Szerintem cikibb lesz ha a nagy pocakodból jönnek rá, és jogosan érzik magukat félrevezetve.


Mert sajnos egy idő után a munkálatónak köze van hozzá.


Anyukád hh nem tudja?



Nem szomorú így?

Mármint nem ő, hanem az egész...

Nekem annyira jó érzés volt, hogy anyukám velem várta.. a kedves munkatársaim is úgy örültek..


Kislány vagy kisfiú lesz? Tudjátok már?

2019. jún. 17. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
Ideje elmondani a munkahelyen. :) Már kár takargatni, legalább csinos és divatos kismama lehetsz.
2019. jún. 20. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Én meg azon vagyok, hogy úgy keressek munkát, hogy aki felvenne, már el is mondjam neki, mert nem akarok inkorrekt lenni. Valószínűleg így elszúrok pár lehetőséget, de ott nem is akarok lenni, ahol emiatt tényleg nem vállalnak 6-7 hónap közös munkát velem...
2019. jún. 21. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!