Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hatrahajlo méh miatt van ez?

Hatrahajlo méh miatt van ez?

Figyelt kérdés
Olvastam itt a kérdések között hogy valakinek 18. Héten derült ki hogy terhes (legalábbis ő ezt állítja). Van ilyen tényleg? És függ attól hogy valakinek hatrahajlo mehe van? Ilyen későn derülne ki?

2019. jún. 17. 14:43
 1/8 A kérdező kommentje:
Vagyis hogy az uh-n akkor látszott először?
2019. jún. 17. 14:44
 2/8 anonim ***** válasza:
Ugyan már... 6-7 hetes terhesség simán látszik hatrahajlo méh esetén, 7-8 hetesen meg hasival is...
2019. jún. 17. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Hátrahajló méhem van, a 4.héten is látszott hogy terhes vagyok...
2019. jún. 17. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, mármint a petezsák. De gondolom az a kérdés hogy belátható-e a méh, és igen...
2019. jún. 17. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

A 12. hét környékén előrebillen a hátrahajló is, és onnantól nincs különbség. UH-n meg ugyanúgy látszik (kb. 5. héttől).

Inkább ahhoz lehet köze, ha valaki egyébként is csak évente egyszer menstruál és semmi tünete nincs. Vagy annyira nem akarja tudomásul venni, hogy magának is tagadja.

2019. jún. 17. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ez kb a negyedik kérdésed amit kiírsz azzal kapcsolatban, hogy terhes vagy de nem látszik. Nem vagy terhes és kész!
2019. jún. 18. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 khniki ***** válasza:
Hátrahajló méhem van, a 6. héten látszott a terhesség is, szívhang is.
2019. jún. 18. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szintén hátrahajló, és már 5. héten mondta az ultrahang után, hogy egyértelmű.
2019. jún. 21. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!