Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek van remény?

Szerintetek van remény?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Kicsit hosszú leszek lehet, de remélem akad aki járt már az én cipőmbe. Párommal 3 éve gyermeket szeretnénk PCOS/inzulinrezisztenciám van. Kb 2 hónapja szedek merckformin 850 mg gyógyszert. Most ebben a hónapban szépen jelentkezett is a havim 7.én és egészen 15.ig megvolt. Végre valahára sikerült egy peteérést is elkapnom mert ilyen nyákom még sosem volt illetve LH teszt is pozi volt.(21.én volt PÉ) Voltunk is együtt. Na most 25.e reggel rózsaszines folyást vettem észre a toalettpapíron ami átment barnázásba de még aznap el is múlt. Azt vettem észre magamon hogy a melleimen pontosabban a bimbómon apró fehér pöttyök jelentek meg ami eddig soha nem volt. A hangulatom ingadozó de folyamatosan fáradt vagyok és egyszer a hányás is elkapott minden ok nélkül. Aztán 27.e este piros vérzés indult meg ami a mai napon (06.28) átment barnásba és nagyon kevés épphogy maszatol. A következő menstruáció pedig 5.én lenne. Lehetséges hogy terhességről lesz szó vagy ne is ringassam magam?? A válaszokat előre is köszönöm.

2019. jún. 28. 14:43
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Utolsó a 14 hetes kismama vagyok.


Norcolutot clostival kaptad? Mert az együtt nem a legjobb kombo, ha abbahagyod a norcolutot leválik a méhnyálkahártya mert leesik a progeszteron szint es egy esetleges terhesség is egyből leválik vele.


Mikor ősszel diagnosztizalva lett a pco + ir előtte fél évig meg se jött. Akkor kaptam norcolutot 3 hónapos kúran voltam, közben kaptam merckformint es dietaztam amivel 15 kg-t fogytam.

Januárban abbahagyatták a norcolutot es akkor volt ugye spontán peteeresem.

Utána jött a Closti mert az értékeim rendben voltak.


A diétát most is tartanom kell és még egy dekat sem híztam

2019. jún. 29. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
A mostani dokim is mondta hogy nem a legjobb együtt a kettő. De annó úgy voltam az előző orvosomnál hogy csak tudja mit csinál.. Ezek szerint nem nagyon. Diétázok én is de nem mértem még magam. Már elég sok lement sokan megjegyzik. A mostani orvos az egyetlen itt a környéken aki endokrin nőgyógyász és ő tudott eddig csak rajtam dobni egy kicsit. Majd a progeszteronos dolgot még megkérdezem hogy mikor kellene azt pótolni vagy az eredmények majd mit mutatnak.
2019. júl. 1. 04:41
 13/13 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok. Clostilbegy mellé én duphastont kaptam. Ovuláció után (Uh-val követve volt) kellett elkezdenem. Azt beszéltük meg, ha ovuláció után két héttel negatív a terhességi teszt akkor abbahagyom a duphastont ami hasonlóan viselkedik mint a norcolut. Ha pozitív a teszt nem szabad abbahagyni.

Mikor pozitív lett a tesztem váltottunk más progeszteronra, amit a 12.hetig kellett szednem

2019. júl. 1. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!