Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 43-44-45 évesen, be lehet...

43-44-45 évesen, be lehet vállalni 2 gyerek szülése után, még egy, vagy kettő, vagy három gyereket?

Figyelt kérdés

2019. júl. 3. 15:16
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
25%

#8: "És azért szerintem a mai világban negyveneseket nagymamának titulálni elég vicces... talán vidéken valahol..."


Ennek vajon van értelme? Budapesten később kezdődik a szépkorúság? Vagy vidéken hamarabb???


Amúgy a testünk valóban nem lesz már fiatalabb és 43-45 évesen már nem a pici babák melletti virrasztás az ideális. Ettől függetlenül, ha elég bátor, elvetemült, termékeny és bizonyos mértékben felelőtlen, akkor nincs akadálya.

2019. júl. 5. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
12%

Egyetértek #11 hsz.-val.

Ha eléggé elvetemült, akkor szüljön.

Én 34-et töltöttem most, 25 voltam mikor szültem, szerintem biológiailag pont ideális korban.A koromat csak azért írtam le, mert megmondtam anno, 30 felett nem szülök, igaz soha nem is akartam màsodikat.

De felőlem szülhet bárki akár 50 évesen is, jó eséllyel beteg gyereket, másrészről mehet járókerettel is a gyerek középiskolai ballagására, engem aztàn nem zavar, na meg közöm sincs hozzá.

Ezt a "nem esek teherbe" dumát meg hagyjuk inkàbb.

Ott cseszik el sokan, hogy megtervezik, mintha valami építészetről beszélnénk basszus...

Élni kell rendszeres nemi életet, ha jönni akar, jönni fog.

2019. júl. 6. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
80%
Utolsó, régóta olvasgatom ezt az oldalt, eddig ez volt a legsötétebb válasz ebben a kategóriában.
2019. júl. 6. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
34%

Volt egy szomszédom, 40 évesen szülte az első gyermekét, Down-szindrómás lett sajnos.

5 évvel később úgy gondolták, jöhet a kistesó.Na, az meg síkhülye lett, állandóan vonyított mint egy kutya, nem lehetett bírni vele, kiderült, hogy nem százas.

De mondom, felőlem aztàn lehet világra hozni gyereket 50 évesen is, csak biológiailag már akkor nem a szülésre van "berendezkedve" a női szervezet.

2019. júl. 6. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
1%

Nekem aztàn mindegy, lehet sötét a válaszom, pont nem érdekel, aki kefél minden rágörcsölés nélkül, az igenis teherbe tud esni.

Volt abortuszom, tudom miről ugatok.

Elég volt ràmnézni, már terhes maradtam.

De soha nem akartam másodikat.

34 évesen meg màr plàne nem.

2019. júl. 6. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%

Tehát szerinted itt és máshol is minden kamu, ami meddőséggel kapcsolatos? A lombikosok hazudnak, az orvosok is, ez az egész csak egy összeesküvés, hogy később szüljenek a nők?

Hát ez haláli! :DDDD

2019. júl. 6. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
34%

Biztos, hogy nem kamu, a meddőség egy valós és létező dolog. De!Ha egy nő természetes úton nem esik teherbe, az pont azért van, mert a természet így szűri ki azokat, akik biológiailag alkalmatlanok erre.

Ha egy férfi nemzésképtelen, akkor a biológia "nem akarja", hogy a hibás génjeit továbbvigye.

Én hiszek abban, hogy ami 100 évvel ezelőtt úgy volt, az ma is úgy van, a természet/biológia nem változott meg, csak az orvostudomàny fejlődött rengeteget.

2019. júl. 6. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%
Mekkora arc vagy :D
2019. júl. 6. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
73%
7-es, ott most arról van szó hogy nem eshetett teherbe korábban, olvasd már el a kérdést. Itt a többedik gyereket szülné sorban.......magyarul: CSOK. Felteszem amiatt.
2019. júl. 6. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
60%
Szerintem a csok-nak is 40 körül van a felső korhatára.
2019. júl. 6. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!