Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 8 hetesen rózsaszín folyás,...

8 hetesen rózsaszín folyás, de van szívhang. Szerintetek megnyugodhatok?

Figyelt kérdés
Tegnap jelentkezett bő rózsaszín folyás , felhívtam a dokit, azt mondta nézzük meg UH-n, hogy minden rendben van e. A picim szíve dobogott, de ma megint visszajött a rózsaszínezés. Az orvos nem mondott semmit, hogy most lenne további teendő. De én nagyon félek. Volt már ilyen valakinek?
2010. júl. 10. 08:44
 1/10 anonim ***** válasza:

Igen,nekem volt!Kb a 8.héten kezdődött és még mindig tart.Engem hetente nézett a dokim és semmi bajt nem látott.A belgyógyászom azt mondta,hogy lehet nem a legideálisabb helyen tapadt meg a pici,persze ettől semmi baja és ugyan úgy fejlődik,csak jobban kell magamra és rá is vigyázni.A második vizsgálatnál kaptam utrogestant.Most kell majd abbahagynom/12 hetes vagyok/

Mennyire erős ez a rózsaszínű folyás nálad?Nekem nagyon kevés volt.Éppen,hogy csak észrevehető,de azért nagyon bántott.Nekem mindig csak délelőttönként fordul elő.Én akkor nyugodtam meg amikor láttam,hogy szépen fejlődik és semmi baj vele.Szerintem menj vissza az orvoshoz és mond el,hogy semmit nem változtál és nagyon aggódsz emiatt.Remélhetőleg te is fogsz rá kapni v.mit.

Pihenj sokat!

Minden jót!!!!!

2010. júl. 10. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Hát ilyenkor megnyugodni a legnehezebb. Van, h a barnázás, vérzés ártalmatlan, és eltart akár a 12. hétig is, de van h bajt jelent.

Progeszteron pótlás azért jól jöhet sztem.

2010. júl. 10. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Köszi a válszokat


Első válaszoló: hát hogy mennyire erős? inkább csak a wc papíron látszik, de azon nagyon és nekem is csak reggel, éjjel, délelőttönként jön elő.


Szerintetek megvárjam a hétfőt a dokival vagy inkább hívjam fel ma megint, bár nem hiszem hogy ezért bejönne. Vagy inkább ügyelet?

2010. júl. 10. 10:06
 4/10 anonim ***** válasza:

Első vagyok!Ha úgy veszed észre,hogy nagyon erős lenne akkor szerintem menj be az ügyeletre.Nekem csak a tisztasági betétemen látszódott,apró pici tűszúrásnyi foltok voltak,kb 3-4 db.Mostanában viszont egyre kevesebb és nincs is minden nap.

Remélem minden rendben lesz veled!!!!

2010. júl. 10. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szerintem doki... És kérdezd meg a progeszteron pótlásról, mert az időnként segíthet, ha hormonprobléma van. Nekem az elsőnél sajnos nem segített, 9 hetesen missed ab lett. Szurkolok, hogy nálad minden rendben legyen!! Írj majd, hogy mi lett veletek!
2010. júl. 10. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem a 6. héten kezdődött ugyanez, szerencsére másnap mentem amúgy is dokihoz. Mivel a Picim rendben volt, Panangint adott, 3x2-t kell bevennem, amíg tart a rózsaszínes folyás. A 7. héten elmentem ismét UH-ra, a saját megnyugtatásom miatt, és nagyon rendben van a Babám, már 12mm-es. :) Egyébként nekem a gyógyszer hatására 1-2 napja kezdett múlni a problémám. Szóval összesen kb. 2 hétig tartott. Ja, és a doki legfőbb tanácsa: amíg tart a rózsaszínezés, addig tartózkodni a nemi élettől. Ez nem könnyű, de a Picúrért szerintem megéri. :) Jó babavárást!
2010. júl. 10. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

19:18


Szerencsére a rózsaszínezés elmúlt, a szexre meg gondolni sem bírok annyira megijedtem:-)

2010. júl. 11. 09:02
 8/10 A kérdező kommentje:
Hát a helyzet nem valami fényes, elég nagy bevérzést találtak a baba mellett. Azóta barnázás van. De a doki nem biztatott túl sok jóval.
2010. júl. 13. 10:04
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha olvasod még, mi lett Veletek? Remélem végül minden ok...
2010. aug. 5. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Hát, hogy minden oké azt nem mondanám:-( Ma jöttem a 12 hetes UH-ról , a rózsaszín-barna folyást okozó vérömleny felszívódott, de találtak egy elég nagy 30mm-es miómát. Úgyhogy most megint parázhatok:-(


De azért köszi, hogy érdeklődtél:-)

2010. aug. 6. 15:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!