Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Pàrom mikor fogja èrezni/làtni...

Pàrom mikor fogja èrezni/làtni a babànk mocorgàsàt?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

20.hèten jàrok ès kivàncsi vagyok hogy a pàrom mikor fogja èrezni,làtni ahogy mocorog a babànk :)

Èn màr bőven èrzem, böktös,mocorog sokat :) nèha mèg meg is lepődöm mekkoràkat bök :)

Ja ès azt tudni kell hogy teltebb kövèrkèsebb vagyok, ez gondolom kèslelteni hogy kìvűlről lehessen làtni vagy èrezni a kicsit,de mègis kb mikor èrezheti ő is? Màr nagyon vàrja :)



2019. júl. 6. 05:49
 1/6 A kérdező kommentje:
Bocsi,elolvastam a szövegem de csak most vettem èszre hogy nèhàny szòt elirtam,gyorsan gèpeltem,remèlem nem tùl zavarò :)
2019. júl. 6. 05:52
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem még 2-3 hét és érzi majd. Te hamarosan látod. Próbáld háton fekve nézni, ilyen apró rezdülés látszik majd.
2019. júl. 6. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
23-24 hét körül volt nálunk, én is husisabb vagyok. :)
2019. júl. 6. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nálunk már ennyi idősen érezte de csak ha nagyon figyelte egyébként meg én még a kezén keresztül is éreztem de hát mint mi a legelején ők is bizonytalanok abba hogy mint is kénne érezni :D de olyan 24. héttől már látni is fogod és a párod is biztos fogja már érezni is :) most 28 hetesen már azt is érzem ha csuklik a párom még azt nehezen ismeri fel mert egész aprócska ütemekbe lehet érezni mint az elején, de ha nagyon figyel rá akkor azt is érzi
2019. júl. 6. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én a 24. héten láttam kívülről elsőnek, és a párom is. Viszont az első észleléstől minden nap legalább 3x látható.

26 hkm

2019. júl. 6. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi csajok :) nagyon vàrjuk màr :)
2019. júl. 8. 01:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!