Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség szex nélkül- jàrt...

Terhesség szex nélkül- jàrt màr valaki így?

Figyelt kérdés
A férjem 30-as éveinek elején van és a terhességem alatt úgy viselkedik mint egy impotens. Nincs semmi együttlét, hónapok óta csak a kifogàs van. Màs is jàrt màr így? (Kérlek ne írjàtok hogy 3. fél van a képben mert itthonról dolgozik)
2019. júl. 6. 14:56
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
24%
Mi van?
2019. júl. 6. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
64%

Ja, csak a fő kérdést olvastam. Az totál értelmetlen. Mintha szex nélkül akarnál terhes lenni.

Nem kíván, nem vagy már nő neki terhesen.

2019. júl. 6. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
82%

Nálunk ugyanez :) én már nem foglalkozom vele mert az elsőnél is ez volt. Félti a babát ennyi.Soha nem gondoltam hogy nem tekint nőnek,hiszen terhesen is csinos és dekoratív vagyok. Aztán kiderült ez az oka. Szülés után 6 héttel viszont nem győzte pótolni.

Kérdezz rá,nem e ez van nálatok is.

2019. júl. 6. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
32%

"hónapok óta csak a kifogàs van"

Ha valóban csak ennyi bakja lenne, mint a 3-asnak, akkor ez a mondat nem lenne itt.

2019. júl. 6. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
0%
*baja
2019. júl. 6. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
86%
3mas vagyok...lehet csak nem meri mondani hogy ez a baj. Nálunk is mismásolt mire kinyögte,hogy ez van,mondta is,hogy szégyelli,meg félt,hogy megbánt de nem tehet ellene.
2019. júl. 6. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
90%

Sokak irtóznak a terhesszextől, ez létező dolog és vissza fog állni szülés után.

Nem mindenki ösztönből szexel, vannak akiknek szexi hangulat kell. Na most a terheshas amiben rugdos a gyerek, minden

csak nem szexi. Ezt is el kell fogadni.

2019. júl. 6. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

#3,


Sajnos nàlunk az első baba útàni 6. héten sem volt jobb a helyzet. Pedig én is szeretek terhesség alatt is és szülés után is csinosnak lenni. Sokan meg is dicsértek akkor is és most is. Sokszor el is sírom magam titokban annyira jól esnek ilyenkor az elismerések. De kezdem azt hinni hogy a terheshas

2019. júl. 6. 15:29
 9/22 A kérdező kommentje:
Terheshasam miatt "nem àll fel neki"?
2019. júl. 6. 15:30
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
3 gyerekem van, meg tudom számolni két kezemen, hányszor szexeltünk terhességek alatt (azt is inkább az elején). Én is a szívemre vettem, de megmondta, hogy neki így nem megy. Természetesen, terhesség után minden visszaállt az eredetire.
2019. júl. 6. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!