Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség szex nélkül- jàrt...

Terhesség szex nélkül- jàrt màr valaki így?

Figyelt kérdés
A férjem 30-as éveinek elején van és a terhességem alatt úgy viselkedik mint egy impotens. Nincs semmi együttlét, hónapok óta csak a kifogàs van. Màs is jàrt màr így? (Kérlek ne írjàtok hogy 3. fél van a képben mert itthonról dolgozik)
2019. júl. 6. 14:56
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
78%
Mas kapcsolat van köztetek? Máshogy ki van elegitve a vágya? Ahhoz úgy van kedve? Vagy ahogy írtad fel sem áll neki?
2019. júl. 6. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
48%
És attól, hogy otthon dolgozik, nem megy sosem el sehova?!
2019. júl. 6. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
42%
Ne törődj ezzel a fatökűvel. Állj át önellátásra és kész.
2019. júl. 6. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
29%
Az egy dolog hogy álljon át az önellátásra azt gondolom ezen már túl van ő is meg a férj is de ha nem a terhes hassal van a gond akkor mivel? És hosszú távon mi lesz így a házassággal?
2019. júl. 6. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
36%
Máshogy sem elégíted ki? És ő magának?
2019. júl. 6. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
71%

Nem mindenkinek csak a gyere dugjunk a szex. Van akinek kell hogy szexi legyen a másik, ahogy már írtam korábban. A szeretet/szerelem meg nem függ ettől, mármint a szex puszta biológia, a szeretet meg nem. Nő vagyok, de a szexhez nekem is kell az erotikus hangulat. A terhes hasam nem ad ehhez alapot, sőt viccesen érezném magam ahogy szexizek terhesen....pláne hogy a baba már rugdal is, hát baromi erotikus lehet hogy a pasi épp döfköd, a baba meg rugdos közben. A gondolatra is rosszul vagyok.

Szóval nyugodj meg, vannak emberek akik nem azért szexelnek mert rájuk jön a kangörcs és bele kell csapolni a terhes asszony a hátulról, hanem mert szexi, erotikus hangulatba jöttek a párjuktól. Nem téged nem szeret, csak lehet hogy neki nem szexi a terheshas. Ami megjegyzem normális! Mindig forog a gyomrom amikor valaki azzal dicsekszik hogy a párja imádja a terhesszexet.......mégis mi, izgatja hogy a gyerek is ott van?!

2019. júl. 6. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
67%
Mi az első terhességet végigdugtuk, most a másodiknál viszont semmi nincs. Ő is azt mondja, hogy a babát félti. Nem tudom, ehiggyem-e.
2019. júl. 6. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
67%
Hú de jo hogy vannak ilyen emberek mint a 16os. Aki ki meri mondani.... mindenki dicsekszik hogy hú mennyit szexel meg kívanja terhesen de szerintem a fele se igaz es a fergiak zöme max az elvárás miatt teljesít,kizárt hogy ezt szexinek tartsa.
2019. júl. 6. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:

# 16,


Hàt ez nagyon megmosolyogtatott, jól leírtad egyébként, köszi.


A 18-as vàlaszoló is elgondolkodtató, neked is igazad van.


Nekem nincs nagy igényem ilyenkor, de ami van, azt nem tudom elnyomni.

Egyébként nem tudom mi történt, de maminden àtmenet nélkül megtört a jég 😀

2019. júl. 6. 20:15
 20/22 anonim ***** válasza:
48%
11 éve vagyunk együtt a férjemmel, a szex mindig nagyon jól működött köztünk. Az első babával mikor terhes lettem konkrétan 3-szor vagy 4-szer szexeltünk. Egész terhesség alatt kattogtam, hogy mi lehet a baj. Mondta a férjem, hogy félti a babát és zavarja, hogy nem ketten vagyunk, de mégis mást képzeltem bele. Neki sem szexi a terhes has, szerinte az egész terhesség a szükséges rossz. Letelt a 6 hét és visszaállt minden a régi kerékvágásba. A második babánál még annyit se voltunk együtt, mint az elsőnél, akkor már meg se lepődtem, de szintén visszaállt minden a régibe. 8,5 hónapos a kislányunk és heti 5-6-szor együtt vagyunk:). Próbálj Vele beszélni, éreztesd Vele, hogy őszinte lehet Veled!
2019. júl. 6. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!