Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség szex nélkül- jàrt...

Terhesség szex nélkül- jàrt màr valaki így?

Figyelt kérdés
A férjem 30-as éveinek elején van és a terhességem alatt úgy viselkedik mint egy impotens. Nincs semmi együttlét, hónapok óta csak a kifogàs van. Màs is jàrt màr így? (Kérlek ne írjàtok hogy 3. fél van a képben mert itthonról dolgozik)
2019. júl. 6. 14:56
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
63%

Nálunk fordítva van. A férjemnek valamiért fétise a terhes szex, most is alig várta, hogy várandós legyek a 2. babánkkal. De sajnos nálunk pont én vagyok, akinek fura onnantól, hogy mocorog a baba meg már látható meg kézzelfogható a terhesség. Az elsö pár hétben még azért voltunk együtt, de onnantól, hogy mocorog (nekem folyamatosan mozog a 16. héttöl, kb 10 percenként ugrál a hasam látványosan) alig alig, max párhetente. A férjem picit csalódott, mert neki nagyon tetszik a terhes pocim (pici formás pocim van, most a 2.-nál egy icipicit nagyobb, mint anno), de megérti, hogy nekem miért fura és próbálja nem eröltetni.

Hozzáteszem elötte, amikor 4 hónapig próbálkoztunk a kistesóval, akkor meg annyit szexeltünk, hogy pár hónap után ö mondta, hogy reméli, most már hamar összejön, mert nem fogja sokáig birni ezt a tempót. :) Elkiabálta, mert abban a hónapban terhes is lettem, és utána ugye megszünt ez a "probléma".

2019. júl. 6. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm a sok-sok vàlaszt. Mostmàr làtom hogy nemcsak nàlunk megy ez így. Lehet hogy a kelleténél frusztràltabb is voltam, főleg hogy szinte megkerülhetetlen hogy ne talàlkozzon az ember minden egyes nap a média platformokon a szex(iség) megidealizàlt formàival. Éppen ezért kellenek az ellensúlyok, azaz a Ti hozzàszólàsaitok, amik kicsit visszabillentenek a realitàsba. Köszönöm 🙂
2019. júl. 7. 15:07
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!