Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek jó ötlet így...

Szerintetek jó ötlet így elmondani, hogy a férjem apuka lesz?

Figyelt kérdés
Ma pozitívat teszteltem első baba! A férjem 250 km-re dolgozik csak hétvégente jár haza! Jött egy kósza ötlet hirtelen! Vettem egy szép szivecskés pasis ajándék dobozt, beletettem a pozitív tesztet és vettem egy kisebb babás dobozt amibe egy pár baba cipőt helyeztem el, ezt beletettem a nagyobb dobozba! Feladtam postán az ő nevére a munkahelye címére tudtam! Szerintetek jó ötlet volt?

2019. júl. 8. 21:56
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
95%

Hát... Én pasi vagyok, baromira örültem, mikor a feleségem a reggeli teszt után ugrándozva bújt be mellém az ágyba. Az felejthetetlen pillanat volt, semmi különös, csak két csík, és a bammeg ezt el sem hiszem ujjongás.


Nekem egy ilyen csomagos hajcihő kb lehangoló lenne, ne haragudj. Minek ezt így körbehülyéskedni? Ha már nem tudtad megvárni, hogy együtt éljétek át, akkor legalább felhívhattad volna. Ez fontosabb hír és pillanat annál, hogy így összekombináld, meg csomagolgasd, meg utaztasd a jó magyar postával napokig, miközben gondolom beszéltek és elhallgatod. Egyáltalán hogy bírod ki, hogy ne oszd meg vele azonnal?

Én egy gagyi egyetemi vizsga után is azonnal hívtam a feleségemet, hogy meglett, tök jó, nem küldtem el a leckekönyv kivonatát párizsis papírba csomagolva zenélő képeslappal.


Na mindegy, azt tettettném, hogy tök jó meglepetés volt, nem törném le ezzel. De szerintem ezt ne várd meg, hívd fel inkább...

2019. júl. 8. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem meg kár volt ezt itt így megkérdezni. Azkn kívül, hogy lelomboznak semmit nem érsz el vele. Annyira mások vagyunk. Pontosan tudod, hogy a férjed mit szeret, mennyire fogja ezt értékelni, mekkora meglepetés lesz ez neki. Tudod, hogy a munkahelyen van e annyi ideje, hogy meg álljon értékelni ezt az egészet. Azért mert ezt a pillanatot más máshogy éli meg, vagy máshogy élte meg az egy dolog. Ez pedig a ti pillanatotok. Így valasztottad ki, innentől kezde miért érdekel ki mit gondol erről? Tök mindegy, hogy találod... Örülni fog. Itt írta egy pasi, hogy nem örülne... Sztem meg ha valaki egy ilyen hírnek nem tud örülni... Az csúnya. bocsi
2019. júl. 8. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
95%

Soha olyan boldognak, meghatottnak és felszabadultnak nem láttam a férjem, mint azzal a 4 alkalommal, amikor elmondtam neki, hogy várandós vagyok. Ezek a legcsodálatosabb pillanatok, minden szülőpárnak át kellene élnie ezt.

Persze már mindegy, visszakérni nem tudod a csomagot, de legalább szólj neki, hogy hívjon fel, amikor kibontja, hogy halld a reakcióját, ha nem is látod.

2019. júl. 8. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
20%
Szerintem gusztustalan. :) Arra nem rá kell pisilni? Meg az ilyen vizeletmintás dolgokhoz lehet, hogy külön szállítási-előírás van. Most miért nem egy képet raktál bele a tesztről? Oké, értem én, az lehet másé is; de mellé rakhattál volna még valami tárgyat, vagy egy papírcetlit, mielőtt lefényképezed; amiről egyértelműen 'tudni fogná', hogy a tied. Azért tettem idézőjelbe, mert ilyen gyönyörű kifejezés lett. Na, szóval , hát én mondjuk lány vagyok, de én undinak találnám ezt. Most komolyan. Arra a tesztre rápisiltél. És akkor erre meg elküldöd neki? Hát ne már, ez nagyon undorító szerintem. Van olyan munkahely is, ahol be sem fér az embereknek a keze a csap alá; alig lehet rendesen kezet mosni. Mert most mi lesz, ha véletlenül megfogta, neked meg ott érlelődik rajta a pisid mittomén mióta. És mi van, ha pl hőmérőnek nézi, és összetapicskolja? Szerintem elég célzás lett volna rá az a pár kiscipő. Ettől a lepisilt dologtól, hiába, hogy a páromról lenne szó, meg hiába az örömhír; attól én azért undorodnék. Amellett, hogy tökre örülnék, de azért én úgy elmondanám neked, miután hazaértem, hogy ezt azért legközelebb ne. Intelligensebb módon is lehetett volna közölni; nem kellett volna egy ilyen lepisilt eszközt odaküldeni. Szóval szerintem nem teljesen jó ötlet. A közlésnek örülnék, de a közlési módnak nemigazán. Nemigen örülnék egy lepisilt dolognak, hogy lepisilt dolgokat küldözgetünk egymásnak; ennek nem vagyok a híve; és ezt kifejezetten visszataszítónak találom. Nagyon örülnék tehát szóval; de azért elmondanám, elmagyaráznám, hogy több ilyet azért lehetőleg nem szeretnék kapni. Ilyen lepisilt-lekakilt dolgokat olyannak küldünk max, akit nem szeretünk; de nem , még neki se! Szal azért elmagyaráznám, és igyekeznék szépek; hogy ezt azért így mégsem járja. "Ne már, hogy ennyire nem tisztelsz" ezt gondolnám rólad; vagy pedig azt , hogy butácska vagy, de azért én még így is szeretlek. És tényleg nem bántani szeretnélek, Kérdező; amikor kitaláltad, biztos cuki ötletnek tűnt; valamennyire az is; csak ilyen lepisilt dolgokat nem küldözgetünk el sehová. Én nem tudom, ezeket kell-e valami speciális helyre rakni, de ha majd én odajutok, hogy aktuális lesz a gyerek-téma; és csinálok ilyen tesztet; akár pozitív lesz; akár negatív; rögtön ki fogom dobni, nem fogom én itt őrizgetni, meg feladni még postán. Számomra ez gusztustalan. De okés, na. De szóval na mindegy; jó babavárást kívánok, meg jó egészséget az egész családodnak! :):):) Azé mindentől függetlenül jót mindenből kívánok!!:)
2019. júl. 8. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
41%

Rémes ötlet volt.


(Az én párom iszonyatosan megharagudott volna ha a tudta nélkül és nem vele csináltam volna a tesztet)

2019. júl. 9. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
65%
Azért is gondolom, hogy kamu, mert még ha mondjuk ma is történt az eset, mire a posta kézbesíti, eltelik minimum a hét, aztán mit csinálsz, ha ott áll a férjed a kapuban, mert hétvége van és a csomag meg a munkahelyén. Eltitkolod, hogy majd hétfőn örüljön? Túl lett tolva a sztori. De azért az a válaszol aki képes volt fél oldalt írni arról, hogy milyen undorító egy lepisilt teszt, az sem volt még sohasem terhes, neki azt ajánlom hagyja el a kategóriát, mert terhességünk alatt sok ennél "undorítóbb" dolgot produkàlunk, mint egy steril(!) pisivel lecseppentett teszt, ez aztán tényleg csak a kezdet
2019. júl. 9. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
17%
Steril? Oké, ezt nem tudtam, majd utánanézek; de én szerintem akkor se őrizgetném:) De akkor lehet, lefertőtlenítette utána; vagy eleve lehet be van vonva? (Nem tudom). De szóval ami nem kifejezetten vele járó, azt inkább gondoltam,ne csináljuk már:) Hogy ilyet feladunk postán, de ha steril, akkor gondolom okés.
2019. júl. 9. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
82%
Nagyon megható, miközben bontja a csomagot és belép egy dolgozó...
2019. júl. 9. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ez felesleges túlzás. De nem vagyunk egyformák, te ismered a férjed. Lehet hogy az a típus aki örül majd neki. Mondjuk az szerintem is aggasztó hogy odaér-e hétvégéig...


Nekem csak egy hétvégét kellett volna kivárnom, de nem ment. Én felhivtam. Mondjuk ő napokig fel sem fogta, szóval kb nulla reakciója volt.. 😂 így utólag azt gondolom hogy lehet hogy jobb is, hogy nem láttam a rezzenéstelen arcát.

2019. júl. 9. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
58%

Hát ezhülye ötlet volt. De komolyan. Ennyire nem tiszteled szegényt?

Még ok lett volna, ha mondjuk nem adod fel, hanem otthon adod át, de igy gáz.

2019. júl. 9. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!