Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 9 hetes terhes vagyok ma...

9 hetes terhes vagyok ma voltam alkalmasagin mivel nincs tüdőszűrésröl papírom . Azt mondták így nem dolgozhatok tovább konyhán . Így most ki rúghatnak? Vagy táppénzre mehetek?

Figyelt kérdés
2019. júl. 12. 14:22
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

A rohadt anyukáját komolyan!!! Nálunk is annyit írnak oda, hogy terhesség okán nincs érvényes tüdőszűrő lelet...

Bölcsiben dolgozom, nekünk is évente kötelező a tüdőszűrés és az alkalmassági, de csúnya lenne, ha ezért nem dolgozhatnánk csoportban...

2019. júl. 12. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Én mondjuk nem árulhattam el a terhességet, mert nekem úgy volt, hogy megszakították a munkaviszonyt és úgy szerződtettek újra, de közben kellett alkalmassági, és még nekem is elfogadták a többit, mikor közöltem, hogy tüdőszűrő nem megoldható, kérdezték, miért, mondtam, mert nem, és elfogadták anélkül.

(Közvetítő szervezet, foglalkoztató cég, és befogadó cég. Ahol helyileg dolgoztam, ők tudták, hogy babát várok, nekik nem is volt baj, csak a másik kettőn átjutni volt macera, mert valaki a foglalkoztatónál megsejtette, és nem akarózott visszavenni, de a főnökasszony ahol voltam, rendes volt, nem akarta, hogy bukjam a GYED-et, visszakért mindenképp.)

2019. júl. 12. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Kedves 7es, gondolom ez nem terhesekre vonatkozik...
2019. júl. 12. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Na csak sikerült elintézni más orvos megadta alkalmaságit
2019. júl. 17. 19:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!