Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhes a barátnőm? Vagy ez...

Terhes a barátnőm? Vagy ez miért van?

Figyelt kérdés

Reggel 6-7 felé már felebred mert éhes.. Ki nyitja a szemét és megy a hűtőbe. Nekem ez fura mert eddig 9tol hamarabb nem lehetett kiszedni az ágyból sehogy sem és csak olyan 11korul evett mindig.

Most kB hete már korán reggel és nagyon éhes mindent megenne.

Nem akarunk gyereket védekezünk is de nem értem miért csinálja ezt. És a csokikat sütiket is jobban eszi


2019. júl. 10. 08:33
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez még nem terhességi tünet... De ha aggódsz miért nem csináltok tesztet?
2019. júl. 10. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
98%

Megy a hűtőbe. Ez jó! Beül és ott eszik?😅

Csináltass vele egy tesztet. Akkor megtudod!

2019. júl. 10. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Csináljatok sok tesztet,ha nem védekeztetek,vagy menstruácioja késik 2-3 hetet teszt.amiektl eirtál tünet,nem terhesség,hanem csak sima éhség
2019. júl. 10. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlen terhesség tünete, nekem pl menstruáció előtti napokban voltak ilyen evési rohamaim :D Mikor meg terhes lettem épp az tűnt fel, hogy semmi sem megy le a torkomon, az éhség csak hónapokkal később jelentkezett.
2019. júl. 10. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!