Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Honnan tudod, hogy minden...

Honnan tudod, hogy minden rendben?

Figyelt kérdés
Semmi panasz nincs,honnan vagy biztos abban, hogy rendesen növekszik, jól van odabent? Két vizsgálat között nem aggódsz?
2019. júl. 12. 17:25
 1/10 khniki ***** válasza:
75%
Addig aggódsz, amíg nem érzed a mozgását. :)
2019. júl. 12. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Sehonnan nem tudod, csak bízol abban, hogy minden rendben van. De mindig aggódni fogsz. Amíg nem töltöd be a 12. hetet, addig azon aggódsz, hogy megmarad-e a terhesség, utána azon, hogy fejlődik-e megfelelően, után azon, hogy nehogy koraszülés legyen. Szóval mindig lenne min aggódni. De úgy kell felfogni, hogy bármikor bármi lehet, értelme nincs állandóan aggodalmaskodni. Mondom én, aki pont a sok aggódástól (mondjuk nekem rengeteg eü-i problémám volt terhesség alatt és szülést követően is) lett pánikbeteg. De amúgy utólag teljesen felesleges volt az aggodalom, mivel teljesen egészséges kisfiunk van.
2019. júl. 12. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Hű ez nagyon nehéz.
2019. júl. 12. 17:33
 4/10 anonim ***** válasza:

Szerintem nem csak addig aggódsz amíg nem mozog. Az, hogy mozog kb csak annyit jelent, hogy él a magzat, de arra nem utal, hogy egészséges is. Voltak itt már tragédiák, sokan megírták már a maguk történetét.

Az én lányomnak “csak” vesecisztája van. A második trimeszteri genetikai UH-n derült ki. Minden orvos mást mondott így végig aggódtam a terhességet. 2 hete született, 1 hét múlva nézik meg először így kint. Akkor kapunk ítéletet. Még mindig aggódom.

2019. júl. 12. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Sehonnan


És amikpr a mozgást éreztem akkor is aggódtam, amikor épp nem

2019. júl. 12. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Sose fogsz megnyugodni mindig lesz valami vagy épp rád ilyesztenek. Engem szinte minden vizsgálaton ilyesztenek nem is propléma mentes a terhességem. Már szülés közeledtével azért is aggódom hogy ne legyen rátekeredve a köldölzsinór a nyakára, úgyanis sógornőmmnek az első kisfiánál 3x volt a második fiánál 4x is. Kicsit beparáztam
2019. júl. 12. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem vannak tüneteim, nem is kevés, az első trimeszter szörnyű volt hányás ügyileg, mégis aggódtam, mert az sem jelenti azt, hogy élne még a magzat. Szóval aggódik valahol magában az ember de nem érdemes túl tolni, mert max árt vele, használni tuti nem használ, sajnos nincsen rá befolyásunk. Én mindent megtettem, hogy egészségesen tudjon fejlődni, a többi a természet dolga.
2019. júl. 12. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Én 7 hetes terhes vagyok, tegnap voltam UH-n. Azt mondta amikor 12 hetes leszek menjek vissza... Én meg így magamban, basszus az 5 hét 😱 szóval én is aggódok, jövőhéten megyek a védőnőhöz, majd rákérdezek ez így rendben van-e. De izgulok, aggódok. Első baba, vártuk nagyon. Azzal próbálom nyugtatni magam, hogy ha nyulkálnának mindig se lenne egyszerűbb szerintem :)
2019. júl. 12. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Addig aggódsz amíg meg nem születik, majd addíg aggódsz, amíg meg nem halsz! 3 gyermek anyukája
2019. júl. 12. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Tanulj meg együtt élni ezzel az érzéssel, mert különben megbolondulsz te is, meg a gyerekeid életét is tönkre teszed.Ha szereted őket, életük végéig aggódni fogsz a gyerekeidért, és ráadásul ahogy nőnek, egyre kevésbé lesz módod bármitől is megvédeni őket. Csak reménykedhetsz, hogy kellő útravalóval indítottad őket az életbe, megoldják a nehézségeiekt, amik talán nem is lesznek olyan borzasztó nagyok. Ezen kívül, ha hívő vagy, imádkozhatsz is értük.

Az élet veszélyes, de az esetek döntő többségében rendben mennek a dolgok. Legyen B terved a nemvárt esetményekre, és örülj annak, aminek lehet. Most pl. annak, hogy már ennyi hét remélhetőleg boldog, kiegyensúlyozott várandósságban volt részed.

2019. aug. 7. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!