Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Aki nem jár terhesgondozásra,...

Aki nem jár terhesgondozásra, védőnőhőz illetve ultrahangokra azt a kismamát megbüntetik valahogy?

Figyelt kérdés
Egyik ismerősöm lassan 6 hónapos terhes de csak tudomásom szerint csak egyszer volt orvosi vizsgálaton, akkor is csak amikor megállapítoták nála a terhességet. Veszélyeztetett úgy a gyereket hogy mivel hiányosan van gondozva, így el is vehetik tőle a születendő gyermekét? Így semilyen támogatást nem kap meg?

2019. júl. 18. 15:59
1 2 3 4
 31/31 anonim ***** válasza:
37%

De most amúgy olyan nehéz ezeket kibirni(védőnő, orvosi vizsgálatok)?

Mielőtt terhes lettem sok kismamától hallottam, hogy jajj ilyen meg olyan stresszes járni ide, meg oda...

Nekem semmi bajom ezzel, engem egyáltalán nem stresszel. Sokadik gyerek után már biztos uncsi járni a védőnőhöz, lehet akkor már nekem se lesz kedvem... És lehet nem fogok minden alkalommal elmenni, de akkor is!

2019. júl. 28. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!