Szorult helyzet?

Figyelt kérdés
30 hetes kismama vagyok, emelt dózisban kapom a vasat és írtózatos szorulást okoz. 4. napja semmi... Nem hat: kefír, turmixolt barack, szilvalekvár, rozs... SEMMI :( És nagyon nagyon rossz már, esetleg valami más ötlet valakinek?
2019. júl. 19. 16:49
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Lenmag, űtifű maghéj, chia mag, zabkorpa ezeket minden nap fogyasztom, de már több éve.


Magnosolvot a 12. hét óta iszom, előtte Magnerotot szedtem.


A szirupot fogom kipróbálni szerintem :)

2019. júl. 19. 19:44
 12/15 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem. Hasonló problémám volt a 3.terhességemnél. NEKMEM, semmi nem segítette csak a guttalax cseppek. Nem okozott gondot a babánál, a dokim is jóvá hagyta az alkalmazását. Egy próbát megér. Ártani nem fog.
2019. júl. 19. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Milyen vasat szedsz? Nekem Globifer Fortét írt fel az orvos, mert az nem okoz szorulást. Kérdezz rá, hátha.
2019. júl. 20. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Sorbifer Durulest szedek: este 23-kor és hajnal 5 körül 1-1 szemet. Említettem már neki, azt mondta muszáj kibírnom, mert ez szívodik fel rendesen. :(
2019. júl. 20. 05:01
 15/15 anonim ***** válasza:
Mira vagy Hunyadi gyógyvíz. Én is ezt ittam, mikor terhes voltam.
2019. júl. 20. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!