Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van itt olyan kismama aki 23...

Van itt olyan kismama aki 23 hetes koráig nem hízott? Nagyon érdekelne hogyan alakult a hízása a végéig.

Figyelt kérdés

Diétáztatok e vagy magától alakult így?

Előre köszi a válaszokat.



2019. júl. 20. 20:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem az elsővel valamikor a 20. hét után indult meg a hízás, +4 kiló lett a vége, nem diétáztam, ettem, ami jól esett. De igaz, ami igaz, elég sokat hánytam.

A második terhességemnél csak 2 hétig hánytam, és nem diétáztam, mégis -3 kilóval mentem szülni. Fogalmam sincs miért alakult így, tényleg semmit nem tettem érte.

2019. júl. 20. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Cukorbeteg vagyok, diétázom. A 30. hétig 2 kiló jött fel. Most vagyok a 33. héten, eddig 4 kiló.
2019. júl. 20. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
A 30. héten kezdtem hízni, addig egyetlen kg jött fel. A végén a 41. hétig összesen 7 kg lett a hízás. Nem hánytam és nem kellett diétáznom, nem is vizesedtem egyszerűen ilyen alkat vagyok.
2019. júl. 20. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
22%

Szia! A 20. hétig fogytam folyamatosan. Nem vagyok/voltam cukros, nem is diétáztam. Összesen kb 8-9 kg volt a "felesleg" rajtam szüléskor, de ebben benne volt a gyermek is, plusz a magzatvíz, lepény...

Szóval nem sokat híztam. A lányom 3300 grammal született.

2 évig szoptattam, azalatt még fogytam 13kg-t.

Most vagyok kB 65kg,már elkezdtem visszahízni. A legkevesebb kB 61kg volt szülés után. 72kg-mal lettem terhes, volt feleslegem. 170cm vagyok.

Elég hagyománykövető a táplálkozásom, nem eszek újfajta divatok szerint, és jól is főzök :)

2019. júl. 20. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
22%
Ja, és nem émelyegtem, nem hánytam.. Semmi ilyen nem volt. Utolsó vagyok. Alkat kérdése szerintem.
2019. júl. 20. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
76%
20. hétig egy grammot sem híztam, majd 40. hétig +27 kg. Toxémiám volt Hellp szindrómával együtt.
2019. júl. 20. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, véletlenül elküldtem a választ. Szóval szülés után rögtön lement 20 kg, nagyon sok víz volt bennem (pedig csak január volt :/), majd a következő hetekben is lement a maradék. 2 hónaposan nyertem vissza a terhesség előtti súlyomat. Azóta fogytam is még pár kilót, most fél éves a kicsi.
2019. júl. 20. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
23. héten egy gramm nem volt rajtam a végére +20lett.
2019. júl. 21. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
20-24. hét között kezdtem hízni, a végéig nem egész 10 kg ment fel ami szüléssel le is ment. Nem diétáztam semmit, ettem ami jól esett.
2019. júl. 21. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Derwer ***** válasza:

Feleségem 24. Hétben van, jelenleg mínusz 4-5kg a jelenlegi állás. Nem hányt sokat, de folyamatosan rosszul volt 6-14 hét között.

Azóta pedig nem hízott még, mert óvatosan eszik, hogy ne fogja el a rosszul lét.

Majd mostantól fog beindulni a hízás.


Doki szerint se probléma amúgy, van miből fogyni, a gyerek pedig el veszi amire szüksége van.

2019. júl. 21. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!