Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit csináltatok először mikor...

Mit csináltatok először mikor hazajöttetek a kórházból?

Figyelt kérdés
úgyértem a babával,mi volt az első dolog miután hazamentetek?Letettétek az ágyába/tietekbe,etettétek,altattátok,csak "rácsodálkoztatok"hogy milyen szép,el se hiszitek hogy végre veletek van...stb?:)Csak kíváncsi vagyok ki mit csinált először:) (35h)
2010. júl. 11. 15:39
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
most látom rossz helyre írtam ki,a babákhoz akartam,de már mindegy:)
2010. júl. 11. 15:40
 2/14 anonim ***** válasza:
Én írtó gyorsan felrohantam az emeletre pisilni, aztán pedig átadtam anyóséknak, hadd csodálják, amíg én kipakoltam a 3 utazótáskát, amivel bementem. :)
2010. júl. 11. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Nálunk vártak az én szüleim és a férjem szülei is.A ház ragyogott,a hűtő dugig,virágcsokor!Mindenki megcsodálta megnézte,majd egy órácska múlva diszkréten hazavonultak,hogy együtt lehessen,újdonsült kiscsaládunk! :) A párom két hét szabin volt,nagyon szép napok voltak ezek,rengeteget néztük,gyönyörködtünk a mi kis csodánkban! :):)Most kistesózunk,majd gondolom a "picinagy"fiam rámveti magát :) és megismerkedik a tesójával!de erről még csak ábrándozok! :) 21h.kismama
2010. júl. 11. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
:) Ja és a kisfiúnk ahogy hazaért aludt kb 3 órát.Szopi,alvás,szopi,alvás... második válaszoló vagyok :)
2010. júl. 11. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
de jó,jó ezeket olvasni:)Gratulálok nektek!
2010. júl. 11. 17:08
 6/14 anonim ***** válasza:
Mi amikor haza értünk, az első az volt, hogy megszoptattam, mert nagyon éhes volt, végig sírta az utat az autóban, ugye ott nem tudtam mellre tenni. Majd átadtam apának, nagyon félt, nem is merte megfogni csak úgy, hogy én is tartottam. :D Mikor tiszta volt a pelus, tele volt a pocak, betettük közénk a tiszta ágyba, és csak néztük. Nem tom meddig, de nagyon nagyon sokáig, és megköszöntük egymásnak, hogy egy ilyen csodálatos kis életet adhattunk. :) Később jöttek át anyósék, és az én anyukám. :) De nem sokáig voltak, hoztak jó sok kaját, és csodálták a picinket. Most a kistesóval vagyok várandós, már nagyon várjuk a gyönyörű órákat, napokat, éveket....... 17hkm
2010. júl. 11. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

De szépeket írtok! :-) és milyen szép a kérdés is ;-)

Már alig várom, hogy végre annyi év után mi is átélhessük az első közös itthoni perceket, órákat, napokat... :-)

de érdemben hozzászólni még nem tudok

21 hetes km

2010. júl. 11. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
még én sem,azért vagyok kíváncsi:)Szeretem olvasni az ilyeneket,olyan szépek,viccesek,meghittek...:)Én is várom már nagyon hogy milyen lesz.
2010. júl. 11. 17:51
 9/14 anonim ***** válasza:

Levettük róla a száz kiló ruhát (overáll, kardigán, stb), mivel tél volt, itthon meg ezer fok (panel).

Utána elmentem hajat mosni :) Aztán körbefotózkodtunk vele hármasban (férjem, baba, én), aztán aludtunk egy jót mind együtt :)

2010. júl. 11. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
január közepe volt...szegényt kicsomagoltuk, szopizott, vagyis próbálkoztunk inkább úgy mondom:) peluscsere, aztán apa büfiztette én meg kicsomagoltam. mi kb egy hónapig nézegettük, csodáltuk:)
2010. júl. 11. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!