Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Vetélés, miért pont velem...

Vetélés, miért pont velem történik?

Figyelt kérdés

Bent vagyok a kórházba mert barnazas,majd vérzés lepet fel..

Uh-n sajnos már látszott elkezdődött a vetélés😪

Olyan szomorúan fáj a szívem..

És be raktak egy csaj mellé aki holnap abortuszra megy..

A babám 8hetes volt..


2019. júl. 24. 02:34
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
81%

Nagyon sajnálom kérdező,igaz sosem vetéltem el de mindig azt mondják,ha ilyen történik,az nyugtasson,hogy nem volt egészséges.

Tudom,könnyű mondani...

Hidd el hamarosan visszatér hozzátok.

Az abortuszos lányra meg simán szólj rá,hogy ne a közeledben beszéljen ilyenről.

2019. júl. 24. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
97%
Sajnálom. Nekem ugyan csak kémiai terhességem volt, de az is megviselt, mert nehezen jött össze. Avval vigasztaltam magam, hogy biztos meg volt az oka, talán beteg lett volna, vagy ki tudja, de el kellett fogadnom. Én is kissé depressziós lettem, de be kellett látnom, hogy annak nincs értelme, hogy sajnáljam magam. Nem adtam fel, s már egy lassan fél éves kislány anyukája vagyok. Tudom, hogy most nehéz, de a legfontosabb, hogy ne add fel, legyél erős és kitartó. Elég igazságtalan tud lenni az élet, gondolok itt a szobatársadra, hogy neki összejött, mégsem akarja a babát. De ez ellen nem tudunk mit tenni. Mond meg neki, hogy téged zavar. Elég bunkóság tőle, hogy így viselkedik előtted.
2019. júl. 24. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Kedves kérdező. Tudom -néhez, de nekem a doki azt mondta, ha ilyenkor elmegy a baba, nem volt egészséges. Te is megérdemelsz egy gyönyörű, egészséges babát. És meglátod, lesz is!
2019. júl. 24. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:
100%
Sajnálom, hasonlóan jártam én is csak a 14.héten. Orvos csak annyit mondott sajnos előfordul 😥 bennem is újra és újra előjön, hogy mért pont mi 😔 pedig azt hittem a "kritikus" 12. hét után már minden rendben lesz. Meg is zavarodtam volna, ha nincs itt az 1 éves kislányunk. Most is nagyon nehéz, friss is még (áprilisban történt). Kitartás.
2019. júl. 27. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Kedves kérdezö én hétfön kapok idöpontor a mütétre, mert nekem nem ment el magatol de sziv veres mar nincs. Hidd el sajnos sokan vagyunk igy, lesz még egészséges és boldog babánk hidd el csak pozitivan kell hozzá állni.
2019. júl. 27. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 emmavonal ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező,


Együttérzek a veszteségedben.


A várandósság heteinek száma nem egyenlő azzal, hogy mekkora fájdalmat szabad éreznünk, hogy fájhat-e egyáltalán, gyászolhatunk-e. A korai vetélés is veszteség, és ezt szabad a magad módján megélned.


Létezik Vendégbabák nevű csoport és Facebook oldal is, ahol sorstársakra lelhetsz, ahol szeretettel meghallgatnak. Ha ismered őket esetleg már, keresd bizalommal.


És ha csak beszélgetnél, az EMMA vonalat is keresheted vígaszért, szeretteli meghallgatásért.


Nem vagy egyedül.


Ölellek,

Rózsa

EMMA Vonal önkéntes

2019. júl. 30. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!