Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Elvetéltem 11 hetesen. Mikor...

Elvetéltem 11 hetesen. Mikor johet a masik baba? Tudom hogy mit mondanak az orvosok meg a nagykönyv de volt mar hogy valaki ugy dontott hamarabb belevágnak?

Figyelt kérdés

Nem kioktatást szeretnek csupan kivancsi vagyok hogy tenyleg mindneki betartja a 6 hetet sex mentesen illetve a 3 -6honapot ujra próbálkozás nelkul.

Azert szeretnem minel hamarabb ujra teherbe esni mert 1 lelkileg is segítene ,2 itthol vagyok gyeden a kisfiammal februarban jar le es szeretnenk kistesot , es nem tudok meg visszamenni dolgozni mivel nem tudom Hova tenni a fiamat.


2019. nov. 1. 16:31
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
14%
Akkor te is ugorj neki még egyszer a válaszomnak, mert nem csak arról írtam ami neked átment. 😊
2019. nov. 1. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
37%
Természetesen ki kell várni, ez van, ha egészséges terhességet akarsz, 3 hónap nem sok idő.
2019. nov. 1. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
45%
Nekünk 3-4 hónapot mondott ,aztan 3 hónapot épphogy betartottuk. Semmi bajunk nem lett. Jött egyből a kisfiam.
2019. nov. 1. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
46%

Istenem mennyi érzéketlen, tapló ember van itt ezen az oldalon.Szörnyű!!!!A kérdező valószínűleg eltervezte, hogy a nagyobbik gyerek 2 éves koráig "legalább" terhes lesz,vagy így egyezett meg a munkahelyével, vagy ki tudja, de nincs is közünk hozzá.Nem azért, de a munkahely azt sem hiszem hogy jobban díjazza, ha az ember lánya 1-2 évre visszamegy dolgozni, aztán megint elmegy szülni.


Nagyon sajnálom kérdező a veszteséged, de várd ki mindenképpen azt az időt amit az orvos mond.3 évey koráig otthon lehetsz vele, igaz akkor már csak a gyes jár, ami ugyan nem túl sok.

2019. nov. 1. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
20%

Kérdező!


Várd ki! Egyszerűen nagyon megszívhatod. A szerveztnek regenerálódásra van szüksége.


Az egyik válaszolónak pedig: Mi van abban, ha valaki 2 éves kora előtt szobatiszta??? Szerintem az a ritka, aki nem. Én extrém esrt voltam, 10 hónaposan lettem szobatiszta. Tesóm későn 1,5 évesen.

2 éves korig normális, de azért nem ritka előtte sem,sőt. Az ismeretségi körben is 1,5 év körül van az átlag.

2019. nov. 1. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
79%
Jó, ennek örülök, hogy ilyen ügyes voltál. Olvass utána 3 éves korig teljesen normális, ha nem szobatiszta 18 hónaposan már pozitív ha érdekli a bili.
2019. nov. 1. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
69%

#4-es!

Miért álljon rá a szobatisztaságra?

Februárban (!) lesz 2 éves a gyermek. Miért kezdje el erőltetni, magyarázd már el, mert érdekel a dolog.

2019. nov. 3. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%

#15-ös, ti csodacsalád vagytok, csoda barátokkal :) . Minden elismerésem a környezetedben levő szuper gyerekeknek, beleértve téged is.

A leginkább a 2.5 éves kor a jellemző a teljes szobatisztaságra.

Bár nem értem, hogy miért ez a téma, hiszen nem ez volt a kérdés!

2019. nov. 3. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

#18-as vagyok.

2 missed abom volt, az egyiknél 3 hónap a másiknál 2 hónap várakozási idő volt, amelyet a kontroll vizsgálaton mondtak. Mi kivártuk, van, aki nem és szerencséje volt, de olyanról is tudok, aki egyből belevágott és nem maradt meg a következő baba sem.

Szerintem várd meg amit az orvos mondott, és ha sikerül a baba, elmehetsz táppénzre gyed/gyes mellett.

2019. nov. 3. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
Koszonom a valszokat . Kivarjuk ,
2019. nov. 5. 22:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!