Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » 15mm-es petezsákban 3,5mm-es...

15mm-es petezsákban 3,5mm-es embrió. Az orvol 8 hetesnek mondta. De missed ab re irt időpontot. Járt így valaki?

Figyelt kérdés
Zavaros menstruációs ciklus mellett utólsó menstruáció alapján 8 hetes terhesnek mondott a doki. 15 mm es petezsák szabályos forma, 3,5 mm es embrió. Azt mondta a doktor (nem magán doktor) , hogy nem mutat életjeleet. Nincs szívhang. Szerintetetk tévedhet még ilyen kicsi embriónál? Ahogy én számoltam most vagyok max a 6. hétben. Tüneteim ugyan úgy megvannak, cicim feszül, pisi sűrűn van, szagokra érzékeny vagyok. Szerencsére hányingerem csak 2x volt. A monditorom csak egy alakzatot lehetett még látni. Hangra a gépet meg nem kapcsolta át. Hétfőn megyek másik orvoshoz! Mindenképp meg akarok bizonyosodni róla, hogy nem tévedett az orvos. Ti még reménykednétek? Missedre egy hét mulvára kaptam időpontot. Azt sem értem hogy, ha tényleg elhalt a magzat akkor miért kínozzák ezzel is az anyukát? Akinek volt missed ab ja nektek is rá volt írva a papírra a szülés várható ideje? Mikor megláttam azt hittem a szívem szakad ketté! Első baba lenne, majd másfél év próbálkozás után! Köszönöm előre is a segítő válaszokat! 💔😭😭

2019. dec. 14. 18:35
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
74%

Én is drukkolok nektek!

Viszont nagyon sokszor elmegy az első terhesség. Ezt nem mondják annyira a fiataloknak. De ne csüggedj, ha el is megy, könnyebben esel majd teherbe utána. De inkább szülessen meg! És még a tesói is.

Arra még érdemes lenne rákérdezned, ha nem lennétek még túl rajta, hogy az apával a véretek összefér-e. Fogalmam sincs mi ez, de mi úgy jártunk, hogy a feleségemnek kapnia kellett egy injekciót, mert addig elvetélt. Állítólag a kettőnk vércsoportja nem fér össze. Mondjuk így 20 év után, már nem csak a vércsoportunk... :-)

2019. dec. 15. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek. Nagyon aranyosak vagytok. Kedden megyek magán orvoshoz, nagyon kiváncsi vagyok. És mindenképpen megírom mi lett a vége! 🙂
2019. dec. 15. 20:46
 13/20 anonim ***** válasza:
100%

Én nem is értem. Nálam 4mm-es embrionál amit kb 6 hetesnek saccoltak, szabálytalan petezsáknál engem megkérdeztek szeretnék e még várni egy hetet. Mondták hogy szerintük missed ab lesz de mivel nem volt panaszom azt mondták várhatunk. Én persze hogy azt mondtam, hogy várjunk. De a lelkemre kötötték ha barnázok, vérzek vagy görcsölök azonnal menjek be.

Pedig nincs dokim, mégis tudtak várni.

Sajnos nekik lett igazuk a következő uh-on már csak 3mm-es volt igy 2 nap mulva már a befejező műtétre került sor, de megadtuk a kis picimnek az esélyt, és nem eszem magam azon mi lett volna ha várunk egy hetet.

Ne hagyd magad, nézesd meg magad másik dokival is. Drukkolok hogy minden jól alakuljon! 💕

2019. dec. 16. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon remélem, hogy minden rendben lesz. Drukkolok nektek! ❤️

U.i.: Nehogy beavatkozásra add a fejed. Én külföldön élek és itt óva intenek ettől. Nagyon elavultak e téren Magyarországon. Az én testem lerendezte magától. Félre értés ne essék, kap a tested egy bizonyos idővallumot, ha nem reagál, akkor jöhet más megoldás. Nem pedig rögtön kaparás...

2019. dec. 16. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Velem csak közölték a tényeket. De én akkor olyan állapotban voltam, hogy csak éppen bólogatni tudtam, vagy még azt sem. Szó nem jött ki a számon, annyira szíven ütött az egész. Nekem azt mondták vákumos beavatkozás lesz. De szerintem akkor is tévednek. A tuneteim még mindig ugyan úgy megvannak, nem hogy mulnának még erősödnek is. Az elmult két napban ár émelyegni is elkezdtem. Néha olyan, hogy tényleg elhányom magam, akár csak az állot levegőtöl is, úgy, hogy már akkor volt szellőztetve. De majd holnap kiderül. Tényleg bármi lesz megírom! És köszönöm nektek a szép szavakat, már nem vagyok olyan levert sem! Puszi nektek!🙂
2019. dec. 16. 13:16
 16/20 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos a tünetek önmagukban semmit sem jelentenek. A terhes hormonnak idő kell, amíg teljesen ki tudnak ürülni.

Éppen ezért nem indul meg a vetélés ( csupán egy bizonyos ideig persze, esetemben majdnem 3 hét volt), hiszen a szervezet fenntartja a terhes állapotot.


A vákumos beavatkozás az abortusz. Az eljárás mindkét esetben ugyanaz, sajnos...


Ne értsd félre, ezek csak tények, hogyan is működik a dolog. Nekem is megmondták, hogy a terhes tünetek az ég világon semmit sem jelentenek, nem lehet erre alapozni. Ettől függetlenül teljesen lehetséges, hogy rosszul néztek meg, épp ezért jobb is, hogy megnéznek máshol. Sok sikert! 😊

2019. dec. 16. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
szia kérdező, mi volt ma a magánrendelésen?
2019. dec. 17. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
Sziasztok. Hát sajnos fekete karácsonyunk lesz. De végtelenül rendes volt a doktornő! Mindent elmondott elmutogatott, és nem fályt a vizsgálat sem, bunkó sem volt. 18 mm petezsákban már csak 3 mm es embriócsomó. És megbeszéltem vele, hogy nekem nagyon bizar ez a beavatkozás, és egyből mondta, hogy 2 hetet várhatunk ha 2. Ig nem indul be magától akkor ő hozzá lell mennem a korházba, mivel ott is rendel+ 2 helyen van magán rendelője, és akkor ő mindenben segit nekem és kényelmesen elintézzük amit ell kell. Azért köszönöm, hogy ennyien ismeretlenül is bíztattatok! Nagyon aranyosak vagytok. A doktornő azt mondta, ha minden rendben lesz, már márciusban jó hírrel megyunk hozzá!
2019. dec. 17. 16:21
 19/20 anonim ***** válasza:
100%

Sajnálom, de hidd el okkal történik. Nehéz ez, de túl leszel rajta. ❤️


Én is decemberben vetéltem, márciusban már pozi volt a tesztem, azzal a terhességemmel minden rendben volt. Szurkolok nektek a továbbiakban is 💕🙏

2019. dec. 17. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
100%

Először is nagyon sajnálom! Sok erőt, kitartást kívánok nektek! ❤️


Helyesen döntöttél. A 2 hét megválasztja. Nekem majd 3 hetet igényelt, a kórházi időpont előtt 2 nappal megtörtént, hála Istennek. Ez idő alatt minden okés volt, csupán előtte 2 nappal barnás/narancssárgás folyásom volt, ami általában a jel, hogy hamarosan megindult a dolog.


Ha van kérdésed esetleg, írhatsz nekem. 😊

2019. dec. 17. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!