Hogyan dolgozzam ezt fel?

Figyelt kérdés
5 hónapos holtam, amikor elvetéltem de azóta is nagyon rossul esik az egész. Úgy érzem hibás lehettem, pedig a baba szívével volt gond. Mit tegyek, hogyan dolgozzam fel?

2020. febr. 29. 19:32
 1/4 anonim ***** válasza:
95%

Esetleg keress fel egy pszichológust.

Sajna nekem is elment a babám nem régen, de ő még nagyon picike volt.

Most, hogy újra babát várok, könnyebb nekem is és a férjemnek is.

Kitartás, és nagyon sajnálom ami veletek történt.

2020. febr. 29. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Először is ne okold magad! Sajnos sokunkkal megtörtént, hogy elvesztettük a babánkat, én 9 hetesen. Gyászold meg, adj időt magadnak, magatoknak!( Én a missed ab utáni éjszakát végigzokogtam. 4 éve volt, de mindig eszembe jut, nagyon nehéz időszak volt.Pedig már született egy fiacskám) Jó ötlet a pszichológus, ha nem bírod a fájdalom súlyát, kicsit megkönnyebbül az ember. Nagyon sajnálom, sok erőt kívánok!
2020. febr. 29. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Fogadd részvétem. Nekem a 9.hónaoban történt :( máig felfoghatatlan számomra. Pedig azóta született egy kisbabák de nem könnyebb.ugyanúgy hiányzik. Egy jó! Pszichológust mindenképpen keress. Nekem rengeteget segített a történtek után. Egyedül nem fog menni. Sok erőt kívánok neked!
2020. febr. 29. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Az én kisfiamnak is a szívével volt baj.

25 het4sen derült ki, nem vetettem el.

40 hétre szültem. 37 naposan vesztettünk el őt. Az idő segít. Ma temettuk el kereken fel éve. Az idő. Addig is gyászolj, éld meg a fájdalmat. Nem ajánlom a pszihiaterrel való beszélgetést mert feltepi a sebeket.... Én is voltam nála (köteleztek rá, tappenzen voltam azt mondták menjek el... Nem kellet volna) sírva jöttem ki a férjemmel. Ha gondolod írj rám, és legalább beszéld ki olyannal aki tudja h miis 1 szívbetegseg.

Jobbulast neked, és tényleg az idő lassan de begyogyitja a sebeket.

2020. febr. 29. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!