Hogy dolgozzam fel?

Figyelt kérdés

Tegnap derült ki hogy a babámnak nincs szivhangja és deformált a petezsák 7 hetes lennék de 5+6nál állt meg a fejlődésbe. Holnap megyek a kórházba időpontot kérni a műtétre.

Nem birom felfogni és elhinni... velem van a baj?az én hibám? Miért történhetett igy? Borzalmasan félek a műtéttől :( van 2 kicsi gyerekünk 3 éves fiam és 1 éves a lányom.

Félek mi van ha ott maradok a műtő asztalon? Szükségük van rám a gyerekeimnek. Teljesen mélyponton vagyok, a férjemet sem engedik szabadságra csak a műtét napján lesz itthon.



2017. aug. 23. 10:28
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon sajnalom! Sajnos a koraterhessegek nagy szazalekban vetelessel vegzodnek. Barkivel megeshet, velem is megesett tavaly osszel pedig mar ott volt az egeszseges 6 eves fiam. Most mar azota megint babat varok, napokon belul szulok szoval latod, ilyen az elet, egyszer lent egyszer fent.


Koncentralj a ket meglevo gyerekedre es arra hogy az 1 eves meg nagyon pici, merits beloluk erot es oromet. Elvezd ki hogy ok vannak, neveld, tanitsd oket es probalj ne azon gorcsolni hogy mikor jon mar a kovetkezo. A mutettol meg ne felj, rutin, ilyen tipusun senki nem marad ott, max evszazaddal ezelott. Ma mar ez sajnos az egyik leggyakoribb rutinmutet..

2017. aug. 23. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Én az első kis magzatomat vesztettem el. Így, hogy nem volt még gyerekem féltem, hogy talán már sosem lesz. De 3 hónap múlva születik majd a kisfiam. A vetélés óta csak sírtam, a pozi teszt után éreztem csak jobban magam, persze féltem az újabb kudarctól.


Jobbulást neked, és mihamarabbi gyermekáldást. Nem a te hibád, sajnos a terhességek negyede a 12. hét előtt véget ér. Általában valamilyen fejlődési rendellenesség, kromoszóma hiba okozza.

2017. aug. 23. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Nekem tegnap volt ilyen műtétem. Aludni fogsz közben szóval semmit nem érzel. Tesznek fel előtte tágítót. Kicsit kellemetlen de ki lehet bírni. Sajnos én 9 hetesen tudtam meg hogy a baba nem nő és nincs szívhang. Nem is volt. Rettenetes volt. Mármint az hogy elveszítem. Belertem egy szobába, ahol volt egy nagyon rendes csaj. Csak ő meg terhes volt. Jöttek vizsgálni és hallottam a baba szívhangját. Bőgtem hogy az enyémnek miért nem lehetett?! Közben mellettünk lévő szobában egy "nő" ( nem minősíteném) aki minden évben abortuszra jár plusz van egy 2 éves gyereke ott magyarázott hogy este utána elmegy inni meg berugni. Az ilyennek miért sikerül? Nem igazságos. A csajszi akit mondtam (terhes) szólt anyujának mikor nem hallottam hogy ne is beszéljenek előttem babáról mert tudja milyen nehéz nekem. Másnap reggelig benn kellett maradnom mert én még nem szűltem. Szóval téged valószínű aznap haza is engednek.

Kitartást

2017. szept. 14. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

3 hete volt a műtétem.

Mikor bementem időpontot kérni közölték méhen kívüli a terhesség :( ott vert a pici szíve :(

Méhen belül üres petezsák és haematoma volt.

Hasi laparoszkópiás műtétem volt,a jobb oldali petevezetékemet is el kellett távolítani.

Fizikailag jól vagyok, lelkileg még gyógyulni kell.

2017. szept. 15. 09:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!