Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Hogyan tovább vetélés után?

Hogyan tovább vetélés után?

Figyelt kérdés
5 hét után elvetéltem, sajnos. Egy éve próbalkoztunk már. Mostmár teljesen kétségbe vagyok esve, nem tudom hogyan tovább. Ti hogy viseltétek?
2020. nov. 20. 11:18
 1/8 anonim ***** válasza:

Nagyon rosszul viseltem. 1 e v után 7 hetesen vetéltem el.

Elengedtem a dolgot. 8hónappal a vetélés után

Munkahelyet váltottam, ismét foggátlót akartam szedni.

De nem jött meg a mensim h elkezdhessem. Teszteltem mert furcsáltam a dolgot. Erős pozitív lett!

Éld az életedet! Ha akar jön

2020. nov. 20. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Rosszul. Mi tavasz elejétől próbálkozunk, és októberben lett pizitiv a tesztem. Sajnos már az első ultrahangon missed abnek nézett ki, de azért egy hét múlva visszarendeltek kontrollra, akkor megint azt mondtak, meg várjunk, megint 10 nap várakozás.. Igazából ez volt a legrosszabb. Se örülni nem tudtam, se elengedni... Ez volt igazán őrjítő. Most azt várom, hogy elkezdjek vérezni, a doki nem akar kuretre küldeni, ezt így kevésbé megterhelőnek talalja. Most már inkább ezen stresszel el, hogy mikor jön meg, mennyire fog fájni. A babával kapcsolatban igyekszem úgy felfogni, hogy most az ünnepekre való készülődés majd elterelni a figyelmem, utána meg már csak pár hét, és újra próbálkoztunk.
2020. nov. 20. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Én is úgy vagyok, mint te 2-es. Nagyon sajnálom. Nekem már volt szívhang de a 8. Héten megállt. Most várom, hogy kedden megműtsenek és túl legyek rajta. Rossz hogy előbb kell elkezdeni a lelki gyógyulást és közben várni a testi. Nekem könnyebb lenne ha túl lennék rajta és már azt érzemném, higy kifelé megyek.

Nehezen jött össze és félek, hogy újra sokat kell várni a csodára. Közben olvastam, hogy lehet hogy a test képes gyorsan rendbejönni és pár hónap múlva újra jöhet a baba.

2020. nov. 20. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hogy hogyan tovább ez egy nagyon nehéz kérdés. Aki gyereket szeretne az szerintem úgy tud igazán továbblépni a vetélésen ha sikeresen kihord egy terhességet, és van egy egészséges gyereke. Amíg nincs addig úgyis ere gondolunk, hogy gyereket akarunk. Mi több mint 4 éve küzdünk a gyerekért, már lombikra is járunk. Idén a 2. lombik sikerült márciusban, de végül leállt a szíve, műtét.Borzasztó volt lelkileg, hogy végre sikerült, és mégis vége lett. Ráadásul baráti társaságban is ugyanakkor terhes lett az egyik nő, és unokatesóm felesége is. Nekik akkor születik meg amikor nekünk is született volna. Ráadául augusztusban ismét vetélés lett a 3.lombiknál, ennek is műtét lett a vége. Az első is teljesen lesúlytott, de a 2.nál már sokkal rosszabb volt. Most vizsgálatokat csinálunk a vetélések miatt. Jobbat nem tudok, mint kivizsgálásra járni. De mi már nagyon sok vizsgálaton túl vagyunk, így a 4 év alatt.
2020. nov. 20. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
És semmire nem jöttek rá? Hány évesek vagytok?
2020. nov. 20. 20:55
 6/8 anonim ***** válasza:
4-es vagyok: én 32 éves vagyok, férjem 39éves. Még nem tudjuk mi a baj. 2 hete kromoszómavizsgálaton voltunk (eredményre várunk), decemberben Nk ölősejtes vizsgálatra megyünk. Nekünk már sok vizsgálat volt ezeken kívül a lombik miatt.
2020. nov. 20. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Kívánok nektek minden jót! Nagyon ügyes vagy /vagy nem is tudom, hogyan nevezzelek/ hogy ennyire kitartó vagy, vagytok! Remelem rájönnek a problémára, és minél előbb lehet kisbabátok! Nagyon sok erőt és kitartást kívánok meg ehhez!!!
2020. nov. 21. 02:14
 8/8 anonim ***** válasza:
Köszönjük! Neked is, és nektek is sok sikert kívánok!
2020. nov. 21. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!