Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Hogy zajlik egy spontán...

Hogy zajlik egy spontán vetélés? Nálam az lehetett?

Figyelt kérdés
Megállapították hogy sajnos már nincs szívműködése a kisbabánknak mensi szerint ekkor a 8. hétben voltam méret szerint 7. hét 😭 Barnázással indult. Másnap közepes vérzés majd aznap este elég nagy darabok illetve nyálkás véres darabok közepesnél erősebb vérzéssel, elviselhető menstruációs görcsökkel távoztak. Még hajnalban is volt egy két darabka azóta már csak sima közepes vérzés van mintha mensiznék. Jövőhéten hétfőn kell visszamennen az orvoshoz ha nem ment el spontán, műtét várna rám. De azt nagyon nagyon el szeretném kerülni, még az esetleges eü kaparást is. Van esély hogy addigra kitisztulok? Nálatok hogy zajlott és sikerült elkerülni a kaparást?

2021. okt. 2. 19:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 4 vetélésem volt!Mindegyik más. A legelsőnél ömlött a vér belőlem,nem tudtam elkerülni a műtétet,mert bent maradt a petezsák.Most a legutóbbinál nem volt szívhang,majdnem 4 hét mulva indult meg a vetélés.Na azt a látványt nem részletezném.Mikor vissza mentem a dokihoz voltak még szövet darabok,de nem akartam műtétet én sem.Azóta kijöttek apránként,a vérzés is elállt.Azt mondta,hogy ha megjön a menstruációm és elmulik,akkor még

mwenjek vissza egy ellenőrzésre,aztán lehet újra próbálkozni.Egyébként sajnálom,részvétem!

2021. okt. 2. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nálam is így volt, mégis lett műtét, féltek, hogy bent marad valami. Nagyon sajnálom! :( 10 perc a műtét, reggel bemesz, 2kor eljohettem.
2021. okt. 2. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
57%
Nalam is így volt viszont nem kellett műtét semmi. Siman menstrualtam de nem volt nekem sem görcs hozza semmi semmi. Következő hónapban sikerült. Ma már 4 honapos ❤️
2021. okt. 2. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nem szeretnék műtétet félek hogy elvékonyodik majd a méhnyálkahártya és utána nem fog ismet összejönni a baba😭 Istenem úgy szerettük volna, úgy vágytunk rá, ráadásul elsőre összejött aztán jött a sokk 😭
2021. okt. 2. 20:40
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 2 műtétem volt, ráadásul az egyik már a 11. hét végén. Aztán szültem egy egészséges kisfiút, most újra babát várok. Olyan könnyen nem vékonyodik el. Ráadásul van, aki könnyebben teherbe esik egy vetélés után. Pl. én is így voltam.
2021. okt. 2. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok!Meg értelek!Nekünk is hamar összejött mindig,csak nem maradnak meg.Viszont műtét után két évig nem jött össze,aztán lett a kislányom,aki két éves.Most a műtétet azért nem szerettem volna én sem,mert féltem,nem fog össze jönni.Így jobb volt.Ne add fel,most rossz,de hidd el kis idő el telik és csak előre fogsz nézni!✌️
2021. okt. 2. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

7 hetesen csütörtök este, kicsit görcsölgettem, reggel már barnáztam. Mire sorrakerültem az ügyeleten vérzés lett belőle.

Doki megnézett azt mondta van szívhang, hétfőn menjek vissza

A magán dokimhoz mentem (ekkora volt időpontom az első uhra) már nyoma sem volt a babának.

Mi "sokat" vártunk rá. 10 hónapot.

10 hónap múlva estem ismét teherbe.

2021. okt. 2. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon sajnálom :(

Lehet, megúszod a műtétet, mert nagyon pici volt még, illetve manapság korai terhességnél vákummal dolgoznak. Az nem olyan durva beavatkozás mint régen, nem vékonyodik el olyan könnyen a nyálkahártya.

Fel a fejjel, jobbulást!

2021. okt. 2. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nyugi,biztos hogy össze fog jönni. Ennek sajnos így kellett lennie ezzel nyugtattak hogy menni akart a kincs… de nem szabad feladni ❤️
2021. okt. 4. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nekem 7 hetesen egy darabban ment el, persze előtte már véreztem meg görcsöltem 1-2 napja. Az 5 és 6 hetes vetéléseim olyan erősebb menstruációnak feleltek meg. Egyik esetben sem volt szükség kaparásra.
2021. okt. 21. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!