Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Hogy zajlik egy spontán...

Hogy zajlik egy spontán vetélés? Nálam az lehetett?

Figyelt kérdés
Megállapították hogy sajnos már nincs szívműködése a kisbabánknak mensi szerint ekkor a 8. hétben voltam méret szerint 7. hét 😭 Barnázással indult. Másnap közepes vérzés majd aznap este elég nagy darabok illetve nyálkás véres darabok közepesnél erősebb vérzéssel, elviselhető menstruációs görcsökkel távoztak. Még hajnalban is volt egy két darabka azóta már csak sima közepes vérzés van mintha mensiznék. Jövőhéten hétfőn kell visszamennen az orvoshoz ha nem ment el spontán, műtét várna rám. De azt nagyon nagyon el szeretném kerülni, még az esetleges eü kaparást is. Van esély hogy addigra kitisztulok? Nálatok hogy zajlott és sikerült elkerülni a kaparást?

2021. okt. 2. 19:51
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Nekem tavaly úgy volt, hogy uh-n nem találtak szívhangot, kaparás lett a vége. Ez volt májusban . Most pedig 15 hetes terhes vagyok, szóval ne aggódj, ha kell a műtét, attól még bőven sikerülhet majd utána, csak fel a fejjel, ne zuhanj magadba.
2022. ápr. 18. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!