Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Vetélés után lehet buszozni?

Vetélés után lehet buszozni?

Figyelt kérdés
Missed ab műtét lenne de nem nagyon lehet megoldani hogy kocsival vigyenek haza. Másfél óra az út kb busszal+ kisétálni a buszmegállóig. Ha nagy betétet rakok be megoldható szerintetek?
2021. nov. 2. 17:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
67%
Nem. Rosszul leszel. Ha nincs aki kocsival hazavigyen,akkor hívj taxit
2021. nov. 2. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
79%
Kérheted a kórházban, hogy hívjanak betegszállítót. Az ingyenes, viszont várni kell rá.
2021. nov. 2. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
84%
Nekem hasonló jellegű műtét után kifejezetten nem ajánlották a tömegközlekedéssel való hazajutást. Kis műtét, de hasi műtét, kifejezetten kerülendő a hosszas zötykölődés,rázkódás, gyaloglás.
2021. nov. 2. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
77%
Én is vonattal mentem haza egyszer. Testileg nem volt semmi gond, de lelkileg.. Jó lett volna, ha van valaki ott akkor.
2021. nov. 2. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
84%

Sajnálom, ami történt.

A bódítás miatt szokták mondani, hogy lehetőleg kísérővel, autóban menjen haza az ember. Nyilván, ha másképp nem megoldható, nem lesz bajod a buszozástól, a sétától, de sokkal jobb lenne kímélni magadat, és tényleg legfeljebb taxival hazamenni. Érdemes szólni rokonnak/barátnak, ha elindulsz a kórházból, hogy ha esetleg rosszul lennél, tudják, hogy úton vagy már haza.

2021. nov. 2. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
84%

Nekem annyi vérzésem volt, mjnt mensi közepén. A sima betét is majdnem sok volt.

Én autóval mentem haza, hazavezettem. 40 percre lakunk.


Kialudtam a kórházban az altatót, ettem-ittam, majd még 1 órát vártam a záróra.

Nekem semmi bajom nem volt

2021. nov. 2. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
90%
Ilyenkor nem a vèrzès mennyisèg miatt nem ajànljàk, hanem mert rosszul lehetsz a bòdìtàs miatt.
2021. nov. 2. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
46%
Èn vetèlès utàn 36 òràval költöztem :/ nem volt leànyàlom, de kibìrhatò. Szüles utàn meg fel nappal busszal mentem haza. Szerintem ha vàrsz pàr òràt a beavatkozas utàn, mìg a bòdìtàs hatàsa elmúlik, akkor vàllalható. Nem vezető ismerős el tud kìsèrni? Betètet a vonaton is tudsz cserèlni, vagy kèszülhetsz inkontinenciabetèttel, az sok folyadèkot felfog.
2021. nov. 2. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
46%
Hol a válaszom???
2021. nov. 2. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
44%

2!


Valóban. A mozgás- es kommunikacio képtelenen nagyapamnak anno reggel 7re lett megrendelve a szállítás hetekkel korábban. Este 22kor meg is jelentek érte. Mivel az osztályról már elbocsájtották, se enni, se inni nem kapott, csak fekudt a hordagyon a folyoson....


Hívj taxit.

2021. nov. 3. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!