Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Méhen kívüli terhességem óta...

Méhen kívüli terhességem óta gyűlölöm a terhes nőket és sírógörcsöt kapok tőlük. Ez ilyenkor normális?

Figyelt kérdés
Nagyon erős haragot érzek feléjük és agresszív gondolataim is vannak (de nyilván nem tennék semmit). Nem tudom elviselni őket, mióta az első babámat (aki sok idő után fogant) méhen kívüli terhesség miatt elvesztettem (az egyik petevezetékemmel együtt). Annyira igazságtalannak tartok mindent.

2023. febr. 7. 23:19
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
77%
Annyit azért hozzátennèk, hogy az teljesen normális, ha úgy érzed igazságtalan az élet, és sírsz ha meglátsz egy terhes nőt. Hisz nyilván nem ők tehetnek róla , hogy neked nem jött össze és ha nekik sem lenne, neked akkor se lenne jobb. Ez ilyen. Idővel jobb lesz. Viszont ez az agresszió amit érzel, kezelést igényel, ha nem múlik el hamarosan. Lehet, hogy csak össze kell szedned magad és máshogy gondolkodni, de az is lehet, hogy depressziós vagy. Az pedig nem játék és nem úri hóbort, hanem egy betegség. Nem tudhatjuk mennyire volt költői túlzás, hogy utálod őket. Mindenesetre ha felkeresel egy pszichológust, az ártani nem árthat
2023. febr. 8. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
85%
Menj orvoshoz.
2023. febr. 8. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
33%

Az érthető hogy szomorú vagy, esetleg rosszul érint. Se nehogy már más legyen a hibás azért ami veled történt.

A szemüvegeseket is utalod meg neked pl nincs ? Vagy hogy

Amúgy ez már nagyon beteg egy felfogás. Kezeltesd magad hidd el jobb kész mindnekinek!

2023. febr. 8. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
49%
13# Te meg kva érzèketlen vagy. Neked sem ártana egy pszichológus. Talán ő rájönne miért vagy ekkora kretèn.
2023. febr. 8. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
91%
Én is így éreztem a vetélésem után, aztán valahogy helyrejöttem. Elkezdtem pszichológushoz járni, még pszichiáternél is voltam, de egyikhez se jártam hosszú ideig, tehát nem ők segítettek. Egyszerűen úgy érzem, hogy elengedtem dolgokat, most már csak csinálom a dolgom, ezekre a dolgokra már csak "projektként" tekintek, és megyek előre ebben az "egészségügyi projektben", már semmi ilyen agresszív érzésem nincsen, de egyben úgy érzem, hogy megfáradtam, és az egésszel a lelkem egy darabja is letört és kevesebb lettem.
2023. febr. 8. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
95%

Szia

3szor volt mèhenkívüli terhességem,utolsònál kikelett venniük az egyik petefészkemet...

Mégsem tudok haragudni a terhes nökre vagy a babàs anyukàkra

Picikét rossz érzés,elismerem

Szerintem àtfog rajtad menni idövel

Próbàlj pozitív lenni,még simàn lehet kisbabàd :)

Minden jót kívánok

2023. febr. 8. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
83%
Nagyon nagyon nem oké, szakemberre van szükséged. Ez jobb magàtól nem lesz.
2023. febr. 8. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
87%
Perinatális szaktanácsadó is tud segíteni.
2023. febr. 8. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
19%

Persze, az ember mindenkit gyűlöl aki szebb, gazdagabb, sikeresebb nála…

Te gyereket akarsz, ezért a gyerekes nőket utálod

2023. febr. 8. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
47%

Veszteség ért, gyászolod, te érzed ezt és SENKI se ítélkezhet. Érezhetsz bárhogy, az a tiéd. Rettenetes, hogy mások azt gondolják, hogy eldönthetik, hogy kell(ene) érezned.

Sajnos ebben az országban nem tartanak ott az emberek, hogy elfogadjanak ilyen érzékeny dolgokat. Ajánlom ezt az oldalt mindenkinek aki hasonló cipőben jár. Én is megtapasztaltam és sokat segít, hogy tudom BÁRMIT SZABAD érezni. Sajnálom, hogy veszteség ért. Jobbulást és egészséges kisbabát kívánok neked!

[link]

2023. febr. 9. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!