Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Méhen kívüli terhességem óta...

Méhen kívüli terhességem óta gyűlölöm a terhes nőket és sírógörcsöt kapok tőlük. Ez ilyenkor normális?

Figyelt kérdés
Nagyon erős haragot érzek feléjük és agresszív gondolataim is vannak (de nyilván nem tennék semmit). Nem tudom elviselni őket, mióta az első babámat (aki sok idő után fogant) méhen kívüli terhesség miatt elvesztettem (az egyik petevezetékemmel együtt). Annyira igazságtalannak tartok mindent.

2023. febr. 7. 23:19
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
76%

Nem noormális.


Nekem pl nem lehet gyerekem, mégsem utálom a terheseket, vagy azt, akinek lehet.

Jó neki, örüljön, hogy szülhet, ha akar.


Én ha akarnám sem tehetném, de ez van.

KEress szakembert, aki segít az agressziód kezelésében, és ne hidd, hogy azért, mert azt hiszed, nem tudnád bántani a másik, tényleg nem tudnád.


Hogyha már most ilyen gondolataid vannak és az kezeletlenül marad, de igen, simán lehet, hogy bántani fogod, egy elkattanásodnál.

2023. febr. 11. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim válasza:
Azóta?
ápr. 10. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!