Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Anyukám miért nem bírja...

Anyukám miért nem bírja elfogadni a döntésemet? Mit tennétek ilyen esetben?

Figyelt kérdés

2 éve próbálkozunk a babával.

Volt 2 vetélésem az egyik 8 hetesen, nem volt embryo, akkor műtöttek, kiderült cisztám is volt azt is kiműtötték.


A másik teherbeesésem rá 4 hónapra volt 5 hetesen, doki szerint nem tapadt meg. Akkor haza küldtek hogy vetéljek el. Nem kellett műteni.


És most újra sikerült fél évre rá teherbe esni. Anyukám mindegyikről tudott.

Az elsőnek nagyon örült, majd ugye történtek azok amiket leírtam es rosszabbul állt ehez az egészhez.


Mostanra már olyanokat mondott hogy minek pont most gyerek még ráérünk, meg félt hogy bajom lesz. Meg nem élvezem ki az életet.


Engem is szarul érintett persze de nem akarom feladni. Nekem nem az a tervem hogy bulizzak stb, én családod szeretnék es a vőlegényem is pont igy gondolja. Mondtam neki a vetélések nagyon gyakoriak, vannak akik 5 évig is próbálkoznak. De nem képes megérteni.

Tudom hogy félt de szarul esik hogy így áll hozzám. Meg már csak akkor keres ha valami kell neki.


Már meg se ölelt nem is mosolygott, olyan lenéző volt.

Csak mert nekünk nem sikerül....



nov. 26. 12:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
93%

A legtöbb amit tehetsz, hogy ezeket amiket itt leírtál, elmondod neki is.

Esetleg ne mond el egyből a terhességed, várd meg míg betöltöd a 12 hetet.

Az is lehet hogy az ő múltjában történt valmi olyasmi, ami most ezt hozza ki belőle. Persze ez nem mentség a viselkedésére.

nov. 26. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
93%
Ne mond el egyből. Bőven elég 12.hét után, ha minden rendben.
nov. 26. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
93%
Nekem mondjuk az jut eszembe elsőre, hogy egyszerűen nehéz neki feldolgozni, hogy már kétszer nem sikerült és nem akarja magát bele élni ebbe az újabb terhessegbe.
nov. 26. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
49%

Hány éves vagy?


Csak hogy anyádnak mindenről beszámolsz.

Nekem is jó a kapcsolatom anyámmal, mégsemrohantam hozzá mikor pozitív lett a tesztem.

Elsőt 8hetesen mondtam el neki.

Második vetélés lett 3 éve. Kb fél éve meséltem el neki.

3.terhességem szintén 8hetesen mondtuk el.


Pont ezért. Mert neki akárhány éves vagyok, meg mindig a kislányaként tekint rám. Én meg nem akartam, hogy mindenki sajnálgasson. Felnőtt nő vagyok. Ez a vetélés meg férjemre és rám tartozott.

nov. 26. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
79%
Én 6 hetesen mondtam el, mikor lett szívhang. Tudom, hogy anya egy vetélést is jól kezelne. De ha nem kezelné jól, akkor nem mondanám el.
nov. 26. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
15%
2 éve próbálkoztok és még mindig csak a vőlegényed? Most vagy komolyan gondolod, vagy nem.
nov. 26. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Mi a baj azzal hogy csak a vőlegényem? Nehogy már:D

Nem kötelező még az sem hogy a vőlegényem legyen ha babát akarunk.



Már elmondtam neki mit gondolok erről. De nem igazán érdekli.

Én elmondtam neki mert mindig arról ázarodozzott hogy majd egyszer lessz unokája.


Meg régen nem volt mindig jo vele a kapcsolatom es most ujra jóban vagyunk ilyenkor azt hinné az ember majd örül neki.


De hát ez van. Reménykedünk hogy most minden rendben lesz.

nov. 26. 18:04
 8/13 anonim ***** válasza:
53%

6!

Még csak gondolatomban sem volt hogy férjhez menjek mikor a gyereket terveztük 🤣🤣🤣

nov. 26. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
0%

8, ha jó házasság nélkül a gyerek, akkor nem tervezek esküvőt.

Ha meg esküvőt tervezek, akkor nem tervezem későbbre, mint a gyereket.

Lehet az anyját is ez zavarja leginkább.

nov. 26. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Ez aztán igazán a kérdezőék dolga hogy mikor lesz esküvő. Ha nekik jó akkor az életük végéig is lehetnek így...

Az anyukádat meg hagyd. Ha nem erdekled, érdeklitek így járt. Nem kell utána teperni.

nov. 26. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!