Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Anyukám miért nem bírja...

Anyukám miért nem bírja elfogadni a döntésemet? Mit tennétek ilyen esetben?

Figyelt kérdés

2 éve próbálkozunk a babával.

Volt 2 vetélésem az egyik 8 hetesen, nem volt embryo, akkor műtöttek, kiderült cisztám is volt azt is kiműtötték.


A másik teherbeesésem rá 4 hónapra volt 5 hetesen, doki szerint nem tapadt meg. Akkor haza küldtek hogy vetéljek el. Nem kellett műteni.


És most újra sikerült fél évre rá teherbe esni. Anyukám mindegyikről tudott.

Az elsőnek nagyon örült, majd ugye történtek azok amiket leírtam es rosszabbul állt ehez az egészhez.


Mostanra már olyanokat mondott hogy minek pont most gyerek még ráérünk, meg félt hogy bajom lesz. Meg nem élvezem ki az életet.


Engem is szarul érintett persze de nem akarom feladni. Nekem nem az a tervem hogy bulizzak stb, én családod szeretnék es a vőlegényem is pont igy gondolja. Mondtam neki a vetélések nagyon gyakoriak, vannak akik 5 évig is próbálkoznak. De nem képes megérteni.

Tudom hogy félt de szarul esik hogy így áll hozzám. Meg már csak akkor keres ha valami kell neki.


Már meg se ölelt nem is mosolygott, olyan lenéző volt.

Csak mert nekünk nem sikerül....



nov. 26. 12:37
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Hagyjuk már ezt az esküvő kérdést. Ismerek olyat, akik 8 gyerek után házasodtak, mikor a legkisebb is már iskolás volt.
nov. 26. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Ennyiből inkább arra gondolnék, hogy félti a fizikai egészségedet és még inkább a mentálisat, ezétr próbál elterelni a gyerektémáról
nov. 26. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Pedig igaza van, el kéne engeded és akkor nagyobb eséllyel összejönne. Ha rá vagy fixálódva a témára, akkor már csak a stressz miatt is vetélsz el. Élvezd az életet a pároddal kettesben és majd jön a gyerek, amikor jönnie kell. Ha meg nem jön, akkor még mindig gondolkodhattok örökbefogadáson.
dec. 4. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!