Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Mihez kezdjek a baba cuccaival...

Mihez kezdjek a baba cuccaival, ha megszakadt a terhességem?

Figyelt kérdés
A 17. héten vetéltem el, apróságokat vettünk még csak, nem sok mindene volt még. Textilpelus, cumi, rongyi, babapléd, két csörgő. Nincs az ismerősök között kismama akinek odaajándékozhatnám őket, eladni nem szeretném, meg már felbontottam a cumit is. Ti megtartanátok a következő babának?
2023. nov. 28. 14:59
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
84%
megtartanám ...
2023. nov. 28. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
68%
Nem tudom. Módszer lehet elképzelni mindkét verziót és figyelni közben, hogy milyen érzéseket vált ki belőled. Sietni nem kell vele, a továbbadás lehet egy rituálé is az elengedésre.
2023. nov. 28. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Eltenném, de jól, hogy ne lássam őket.

Ne haragudj a kérdésért, de te vagy az a kérdező, akit vérzéssel és - ha jól emlékszem - kinyílt méhszájjal fektettek be pár napja? Ő is épp 17 hetes volt.

2023. nov. 28. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%

Mi eltettük és idővel a kis tesó megörökölte, ahogy akkor is történt volna, ha velünk lenne. Persze a névvel hímzett takarót nem, azt őrizzük szeretetben.

Nagyon sajnálom, ami veletek történt! Tudom, hogy most semmi sem vígasztal, de ígérem idővel jobb lesz.

2023. nov. 28. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:

13


Írtam ki kérdést a napokban, de nekem nem volt nyitva a méhszájam, csak véreztem, görcsök nélkül.

2023. nov. 28. 22:09
 16/19 A kérdező kommentje:
2023. nov. 28. 22:10
 17/19 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon sajnálom kérdező 🖤

Nekem a fiam újszülöttkent halt meg, mindene megvan, babakocsi, ágy, takaró, ruha, cumi, üveg, minden. 4 éve már zsákban vannak, de ha egyszer készen állok egy új babára, akkor használni fogjuk őket ❤️

2023. nov. 28. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%

Erre a kérdésre emlékeztem, a méhszájra ezek szerint rosszul.

Sajnálom, hogy így alakult. 😔 Sokat gondoltam rád a kérdés után, ismeretlenül is.

2023. nov. 28. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%

Én eltenném, de teljesen érthető az is, ha valaki nem lenne rá képes. Ha nem jön pont szembe valaki, akinek odaadnád, akkor várnék pár hónapot.

Mi egyszer a 12. hétig jutottunk, vásárolni még nem vásároltunk, csak örökölt holmik voltak, az azért teljesen más. De azért jól elraktuk őket és nem pakolásztam arrafelé egy darabig. Egyébként azon a napon tudtam meg, hogy megint terhes vagyok, amikorra az elvetélt baba ki lett volna írva, így ha nem vetéltem volna el, akkor a mi kicsi fiacskánk most nem lenne itt velünk. Ez a gondolat sokat segített nekem.

Kívánom, hogy mihamarabb rendbejöjj(etek) testileg és lelkileg is a veszteség után!

2023. nov. 28. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!