Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Aki elvetél látja a magzatot?...

Aki elvetél látja a magzatot? Ha igen, mit kell csinálni vele?

Figyelt kérdés
2014. márc. 4. 15:51
1 2 3 4
 1/32 anonim válasza:
91%
Valószínűleg ha elvetélsz azt észre veszed abból hogy nagyon vérzel vagy erős fájdalmaid vannak, de szerintem ha terhes vagy és valami olyat látsz a vizeletben vagy a bugyidon akkor célszerű lenne szerintem azonnal orvoshoz fordulni vagy felhívni a védőnődet.
2014. márc. 4. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak pár hetes, akkor nem. Ha meg idősebb a terhesség, akkor illik bemenni a kórházba.
2014. márc. 4. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
84%

Nem mindegy, hogy hány hetesen vetél el valaki. Ha pl. 10 hetesen, akkor műszeres befejezés van, altatásban.

Ha már mondjuk 22 hetesen, akkor rendesen meg kell szülni. Ekkor még életképtelen, tehát 1-2 perc múlva megfullad.

Nagyon nehéz lehet megélni. Itt már volt ehhez kapcsolódó kérdés, és a kérdezőnek nem engedték megnézni a babát.

Viszont interneten találtam egyszer egy történetet, ahol a kismama (amerikai) fotós volt, 24. héten elvetélt, és a születés utáni pár percben készített néhány fotót a babájáról, ahogy a nagyon pici ujjával megfogja a kezét. És volt egy kép a babáról is. Nagyon szomorú és megható volt látni.

2014. márc. 4. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 A kérdező kommentje:
Első trimeszterre gondolok.
2014. márc. 4. 16:00
 5/32 anonim ***** válasza:
100%

Én 7 hetesen vetéltem, már megvolt az időpont a másnapi missed ab-ra, de a másnap reggeli ultrahangon nem látszott a petezsák. A betéten várt láttam, igaz nem tanulmányoztam részletesen.

Ha valaki vetél, akkor vérzik, és a vérzéssel kórházba kell menni. Mondjuk egy 12 hetes magzatnál, ha vérzés kezdődik, szerintem anyuka megy egyből a kórházba, és műtik, nem hiszem, hogy megélné, ahogy a magzat kiürül a szervezetéből. (az azért időbe telik, és nem vár senki otthon ölbe tett kézzel)

2014. márc. 4. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
100%

nem várt, hanem vért láttam, elgépeltem

szóval én nem vettem észre, amikor levált a petezsák

2014. márc. 4. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
87%
Ha vetélsz az nagyon erős görcsöléssel, és nagy vérveszteséggel jár. Mennél idősebb terhes vagy, annál jobban.Jobb lenne ha látna a doki téged.
2014. márc. 4. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 A kérdező kommentje:
3 napja voltam uh-n, ahol már nem volt szívhang. Kértem a dokitól, hogy még várjunk a műtéttel. Inkább elkerülném ha lehet. A doki azt mondta, hogy ha nagyon vérzek, akkor menjek be, most beszéltem vele. Pénteken lesz a műtét, ha nem ürülök ki teljesen. Csak egy kicsit vérzek, meg görcsölök. De semmi magzat félét nem láttam eddig a betéten. 9 hetes vagyok.
2014. márc. 4. 17:18
 9/32 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Nekem is 9 hetesen volt missed ab műtétem, én például nem véreztem egyáltalán csak nem volt szívhang az uh-n és 21.én műtöttek is...Sajnálom hogy veled is megesett!
2014. márc. 4. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk nincs feltétlen mutét csak ha kontroll uh-n nem tisztult akkor csinálnak.én most egy hete vetéltem el 10 hetes voltam és szépen kiurult nem kellett mutét.
2014. márc. 4. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!