Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Üres petezsák amiben nincs se...

Gyémántos kert kérdése:

Üres petezsák amiben nincs se szikhólyag, se embrió. Mire számíthatok?

Figyelt kérdés
Múlt 7en (5. hetesen) mentem elősször UH-ra, akkor 5 mm-es szabályos petezsákot láttak, alatta heamatomával. Fekvés, kímélet volt a javaslat. Ma újra voltam UH-on (5/6). Leírtak egy 10x8 mm-es petezsákot. Jövö7en ujra vissza kell menni UH. Ra. ( Szerintetek mennyi az esélye h ebből még kialakulhat valami?
2014. szept. 3. 13:48
1 2 3 4
 11/37 A kérdező kommentje:

Hope..

Annyira sajnálom.. :S

Erős és kitartást nektek..

2014. szept. 4. 14:29
 12/37 Hope.. válasza:

Az a legszörnyűbb, hogy mikor a buta fejet vágja az ultrahangos doki, meg a nőgyógyász, megkérdezi: "akarták ezt a babát?" Ha egyszer nem-el válaszolok, akkor megmondta volna, hogy felesleges reménykedni? Hogy hagyjuk a fenébe a következő ultrahangot?

Kedves kérdező! Kívánom, hogy nálad minden rendben legyen!!! Belőlem azt hiszem, hogy még a keserűség beszél... Majd írd meg, mi bolt. Szorítok neked!!!

2014. szept. 4. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 A kérdező kommentje:

Hope!

Tudom miről beszélsz... Tőlem is megkérdezték elégflegmán h akarja ezt a babát?? A meglepettségembe csak pislogtam és egy aha-t tudtam kinyögni..

Velem is úgy viselkedtek mind h ha az utolsó retkes .igány lettem volna aki csak úgy 3 havonta vetetem el a gyerekeimet..

Szorny egy érzés volt.


Még annyit kérdezhetek h neked folyamatosan nőtt a petezsákod?

Mekkora mérete volt mikor kimondták h nincs benne baba?


Kívánom Hope h gyorsan túlvészeld ezt a fájdalmat. Légy erős. És remélem h a jó isten hamarosan ad nektek egy egy egészséges kisbabát.

2014. szept. 5. 08:29
 14/37 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező! Nagyon szimpatikusnak tűnsz a válaszaid alapján, kívánom, hogy minden rendben legyen a terhességeddel! Szerintem egyelőre ne keseredj el, szerintem még lehet belőle babóca! A pozitív hozzáállás nagyon fontos, szomorkodni sajnos utólag is ráér az ember! Nőtt a petezsák, ez mindenképp biztató! Kitartást, és minden jót! Egy 6 hónapos kisfiú anyukája
2014. szept. 5. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 A kérdező kommentje:

Gratulálok a kisfiadhoz :D Imádd őt nagyon!!!!

Köszönöm már a tervek jönnek és a pozitiv hozzá állás is :D Ott kell lenni e a picurnak ( mi csak úgy hívjuk hogy pötty). Mert ott kell lennie!! És ott is fog lenni!!!

2014. szept. 5. 15:45
 16/37 Hope.. válasza:
Kedves Kérdező! :) Az én történetem kicsit bonyolultabb... Mikor elvileg 7 hetes voltam, akkor mentem először uh-ra. Az üres petezsak 10mm-es volt, beírták, hogy 4 hetes vagyok, es biztosan később fogant, mint gondoltuk. Következő héten 13 mm, es mellette kialakult egy másik "felritkulas", ami 5 mm lett. Köv.héten másik dokihoz mentem uh-ra, ő nem mért, viszont láttam, hogy sokkal nagyobb mindkét izé :) ő azt mondta, iker terhesség. A következő uh-t, már nem kellett megcsinálni. En is folyamatosan a netet bujtam, hogy akkor most mi is van?! De azt hiszem, klinikai eset voltam :) olvastam valahol, hogy a terhes nőnek a Google az ellensége... Es így is van! Mindenféle hülyeséget olvas az ember. Napról napra jobb a lelkem :) tenyleg írj, hogy mi van!!! Ok?! Mi cukorborsónak hívtuk :)
2014. szept. 6. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 A kérdező kommentje:

Jaj Hope!!

Ennek tiszta szívből örülök h nagyról napra jobban vagy :D

Ne aggódj már hónapon belül oda is megy a gólya :D


Hétfőre már egy másik kórházban kértem időpontot UH ra mert nem bírok péntekig várni. A pöttyünket nagyon sokan várják szval ha akar ha nem ott kell maradnia és gyarapodnia :D hétfőn jelentkezem h ott mi volt meg a pénteki UH után is :D Mondjuk ahogy írtátok (és köszönöm mindenkinek) már nem vagyok annyira elkeseredve :D Ugy gondolom h a mi pöttyünk kicsit lassú és nehezebben ért célba szval van még idő :D

2014. szept. 6. 12:17
 18/37 A kérdező kommentje:

basszus karika :D annyira örültem h jobban vagy h még írni is elfelejtettem :D

Nagyról= napról

már= pár


:)

2014. szept. 6. 12:19
 19/37 anonim ***** válasza:
Szia! Na voltál ultrahangon?
2014. szept. 8. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 Hope.. válasza:
Gyémánt! Mesélj!!! Mi volt?! Mondd, hogy minden rendben, kérlek!!!!
2014. szept. 8. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!