Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Üres petezsák amiben nincs se...

Gyémántos kert kérdése:

Üres petezsák amiben nincs se szikhólyag, se embrió. Mire számíthatok?

Figyelt kérdés
Múlt 7en (5. hetesen) mentem elősször UH-ra, akkor 5 mm-es szabályos petezsákot láttak, alatta heamatomával. Fekvés, kímélet volt a javaslat. Ma újra voltam UH-on (5/6). Leírtak egy 10x8 mm-es petezsákot. Jövö7en ujra vissza kell menni UH. Ra. ( Szerintetek mennyi az esélye h ebből még kialakulhat valami?
2014. szept. 3. 13:48
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
Ezt én sem értem :/
2014. szept. 16. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:

Most ezt én sem értem!!

???

2014. szept. 17. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 A kérdező kommentje:

Kész az UH...

a hírek rosszak ( amire már felkészültem) üres maradt továbbra is.. és a vérömleny már az egész petezsák körül ott van..

Hétfőn műtétre kell bemennem a kórházba...

2014. szept. 18. 17:50
 34/37 anonim ***** válasza:
Sajnálom... :(
2014. szept. 19. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:
Mi történt kedves kérdező?
2014. szept. 23. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 A kérdező kommentje:

Megműtöttek...Hétfőn kellett befeküdnöm a kórházba fél1ig se enni se inni nem kaphattam mivel még nem szültem egy laminariat kellett kapnom.. a kórházban nem volt s-es méret csak xl-es :'( azt gyömöszölték szószerint belém.. ott rosszul lettem a szivem össze vissza kalapált majd szédültem fekve... feltoltak a kórterembe ahol az ágyon nem volt takaró ugyh ha a betegtologató nem könyörül megrajtam és nem takar le azzal a ronygdarabbal ami alattam volt a kocsin premier plánba láttak volna a szobában tartózkodók...


A görcsök elviselhetetlenek voltak. Iszonyatosan fájt! Kértem fcsillapítót de az osztályon nem volt csak No-Spa...ami semmit nem használt..


Kedden a doki reggel 7kor már vitt is a műtőbe fél8ra már a szobában voltam. Jött a vizit ahol az oszt.vezető rám se hederített. Finoman leszart.


A vér dölt belőlem, a takarítónő segített kimenni a wc-re h rendbe rakjam magam mert a nővérek nem foglalkoztak velem.


Hnap lesz 2 hete h megműtöttek.


Ma már mentem dolgozni de bár ne tettem volna.. Eddig táppénzen voltam.. Jah a legjobbat kihagytam a SZÜLÉSZETEN dolgozom..


Úgy megutáltam a munkahelyem h az iszonyat...


Sztetek mehetek ujra táppénzre? Mire hivatkozhatok ilyenkor?

2014. okt. 6. 20:43
 37/37 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Én is hasonlóképpen jártam mint te: "majd a jövőhéten hátha többet látunk". A 8.héten csak 4mm-es embrió volt, gyenge szívveréssel, aztán az sem... A héten fejezték be műtétileg.

Érdeklődni szeretnék, hogy neked azóta sikerült-e a baba, ugye a 3 hónapot meg kell várni, hogy megerősödjön a méh?

2015. febr. 1. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!