Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Üres petezsák amiben nincs se...

Gyémántos kert kérdése:

Üres petezsák amiben nincs se szikhólyag, se embrió. Mire számíthatok?

Figyelt kérdés
Múlt 7en (5. hetesen) mentem elősször UH-ra, akkor 5 mm-es szabályos petezsákot láttak, alatta heamatomával. Fekvés, kímélet volt a javaslat. Ma újra voltam UH-on (5/6). Leírtak egy 10x8 mm-es petezsákot. Jövö7en ujra vissza kell menni UH. Ra. ( Szerintetek mennyi az esélye h ebből még kialakulhat valami?
2014. szept. 3. 13:48
1 2 3 4
 21/37 A kérdező kommentje:

Szóval elmentem egy másik intézménybe UH-ra :D A csajszi nagyon kedves volt és nagyon segítő kész a zsákocska nőt :D 17,4 mm-es de még mindíg nem volt benne semmi:D

Megnyugtatott mert azt mondta h az ő mérései alapján ég csak 6.hét 1 napnál járunk és h van időnk még nyugodtan növögetni van akinek a 8-9. héten mutatkozik valaki :D

Viszont talált fölötte egy 4 cm-es cystát amire csak a száját húzgálta h nem hiszi el h ezt nem vették észre..Mert h lehet h ettől fájogat nekem a hasam ahogy nyomja a zsákot :S

Kértem időpontot Bp.re a II. Női Klinika osztályvezető főorvosához :D Kaptam is ami csoda mert tömve szoktak nála lenni hnap fél5re időpontot. :D

2014. szept. 9. 09:25
 22/37 anonim ***** válasza:
Ez szupi hír! :) Ott lesz az a baba :)
2014. szept. 9. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
Örülök a jó híreknek! :) A heamatoma ezek szerint felszívódott? Nem lehet, hogy a cysta abból alakult ki? Vagy erre nem is kérdeztél rá?
2014. szept. 9. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 A kérdező kommentje:

Heamatoma már nem volt sehol szerencsére. Nem kérdeztem rá sajnos eszemben sem volt :S De hnap megkérdezek mindent..

Mi lesz ha üres marad, meddig lehet így várni, minek növekszik a zsákocska ha üres, mi lesz a cystával vááá ennyi kérdést megjegyezni... :D

2014. szept. 9. 20:46
 25/37 Hope.. válasza:
Gyémánt! Izgulok. Remélem, ma is jó híreket kapsz. Ha neked összejönne, talán újra elkezdenék hinni. :)
2014. szept. 10. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 A kérdező kommentje:

HOPE!!


Bízz és neked is sikerülni fog!! Hidd el!! Ne add fel!!!


Voltam tnap pesten a dokinál, azt mondta h nőtt megint a zsákocska és olyan mintha látna benne valamit de nem meri 100%ra mondani jövö7en ujra kell mennem :D A cystára annyit mondott h terhességi cysta ami felfogszívódni, a vérömleny újra keletkezett amire kaptam gyogyit + utrogestant.

Megkérdeztem h minek nő a zsákocska h ha üres azt mondta h ha egészségesen fejlődik akkor nő és ne aggódjak rendben lesz minden. Csak a vérömleny idegesítette azt mondta h az nem jó h ott van szval ha baj lesz az mind a hülye vérömleny miatt lesz :S ami a semmiből jön sokszor..


Jah és 0 Ft-tal távoztam a rendelésről :D


Jaj drága HOPE neked is össze fog jönni ne add fel... Nagyon nagyon szorítok neked!!!


H vagy amugy? Tudok e neked valamiben segíteni? vagy beszéletni akarsz akkor nyugodtan írj :D

2014. szept. 11. 18:40
 27/37 anonim ***** válasza:
Mi újság kedves kérdező? Remèlem minden rendben és volt már szivhang :)
2014. szept. 16. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
Végigolvastam és nagyon izgulok, szorítok hogy rendben legyen minden!
2014. szept. 16. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 A kérdező kommentje:

Hát lányok én már bekészítettem a pizsimet, a köntösömet...

Holnap kell újra UH-ra mennem ott elválik majd minden..


de már ugy vagyok vele h "szedjék ki belőlem" ne húzzuk tovább, h vissza kapjam a régi életemet... mert ez a várakozás felőröl.. holnap beszámolok :D

2014. szept. 16. 17:19
 30/37 anonim ***** válasza:
Nem nagyon értelek most. A legutóbb azt írtad, hogy szépen nő a zsák, csak a vérömleny miatt kapsz gyógyszert. Most meg már azt szeretnéd, hogy "kiszedjék"??? Meg ":D" vigyorogsz hozzá?
2014. szept. 16. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!