Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Hogyan lehet segíteni a...

Hogyan lehet segíteni a természetes vetélést és felszívódást, hogy a kikaparást meg lehessen úszni? Milyen természetes módszerek vannak, amikkel elő lehet segíteni abban az egy hétben, amit az orvos adott, hogy várjunk?

Figyelt kérdés

2015. nov. 4. 22:45
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Nekem azt mondta a dokim, ha nagyon erős lesz a vérzés másnap estére, menjek be a kórházba.


Én másnap este elaludtam, vettem be fájdalomcsillapítót, következő reggelre kilökődött magától az embrió. Az aznapi kontrollon már be volt záródva a méhszájam, ki voltam tisztulva. 9 hetes volt. Vagyis a 3. napon már kitisztultam.


Az orvos megdöbbent rajta, hogy ez mekkora szerencse, 9 hetes embrió így eltűnjön és ne kelljen műteni.


Ezzel csak azt akarom mondani, hogy nem véletlenül kaptad az egy hét haladékot. Ha én aznap este bemegyek a kórházba, kiműtötték volna "feleslegesen".


A vetélést követő 3. hónapban már meg is fogant a kisfiunk, akivel azóta 24 hetes vagyok és minden rendben.:) (Na jó, némi vizsgálat és helyes kezelés után.)

2015. nov. 20. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

en palastfu teat vagy cseppeket irok fel minimum napi 6x

segit kiuriteni a mehet eddig majndnem minden kismamam meguszta a muvi befejezest de ahol elek itt lehet varni akar heteket is egy spontan veteles utan

2015. nov. 23. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetem hol van az itt?
2015. nov. 23. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
a palástfű jobb mint az eperlevél?
2015. nov. 23. 23:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!